حوادث

۳ بار قصاص برای قاتل یک خانواده – حوادث3 بار قصاص برای قاتل یک خانواده - حوادث

سلامت نیوز: مرد شیشه‌ای که زوج جوانی را به همراه دختر ۸ ساله‌ شان در باغ ورامین به قتل رسانده بود از سوی قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ۳ بار قصاص محکوم شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران، این جنایت هولناک اوایل امسال رخ داد و مردی به‌نام دانیال به همراه همسر دومش سحر و دختر ۸ ساله خود به‌ نام بیتا در حالی که برای تفریح به باغ دوستش مهدی در ورامین رفته بودند از سوی وی به قتل رسیدند.پس از دستگیری مهدی و اعتراف به جنایت‌ها وی برای محاکمه به دادگاه کیفری منتقل شد.

درخواست قصاص در ملأعام
در جلسه محاکمه‌ای که در شعبه چهارم برگزار شد نخست پدر و مادر دانیال، خواهران سحر و مادر بیتا کوچولو برای متهم درخواست قصاص در ملأ عام کردند.
در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و با قبول سه‌ قتل عمد گفت: «من و دانیال هر دو راننده بودیم، اما چند سالی از او خبر نداشتم تا اینکه یک‌ ماه قبل از حادثه او را حوالی منطقه خاوران دیدم. در کلاته ورامین باغی داشتم که روز حادثه دانیال و همسردومش را همراه دختر هشت‌ ساله‌اش به باغ دعوت کردم. آن روز من و دانیال با هم شیشه کشیدیم. بعد از مصرف مواد، دانیال برای خرید سیب‌زمینی از باغ بیرون رفت. نیم ساعت بعد من هم برای خرید غذا از باغ بیرون رفتم، اما وقتی برگشتم دانیال در حالی که حالت عادی نداشت چاقو و گاز اشک‌آور را برداشت و با ادعای اینکه من به همسرش نظر دارم به طرفم حمله کرد. با چاقو به گردنم ضربه زد. از آنجایی که من هم حال طبیعی نداشتم چاقو را گرفتم و او را کشتم. سپس سراغ همسرش رفتم و او را نیز کشتم. بیتا شاهد ماجرا بود و با دیدن این صحنه‌ها داد و فریاد می‌کرد و با سنگ به من حمله می‌کرد. برای اینکه او را آرام کنم دستم را مقابل دهانش گرفتم تا اینکه از نفس افتاد. بعد از قتل دانیال و دخترش را در قسمتی از باغ و همسر دانیال را در قسمت دیگری از باغ بعد از جدا کردن سر از بدنشان دفن کردم. سپس برای اینکه آرام شوم دوباره مواد کشیدم.» بدین ترتیب سرانجام روز گذشته قضات دادگاه این متهم را به ۳ بار قصاص محکوم کردند.منبع مطلب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن