ارگاسمارگاسم بهترارگاسم در زنانخوردن سینهدانستنی های جنسی

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق سینه در زنان

[ad_1]

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق سینه زنان یک واقعیت است که برای برخی از خانم‌ها اتفاق می افتد. نوک پستانها در هنگام  تحریک جنسی بسیار حساس و سفت می‌شوند و اگر در هنگام رابطه زناشویی مرد بداند که چطور آن را به اوج لذت برساند زن ممکن است از طریق تحریک نوک پستان به ارگاسم برسد.

حضـــرت امیــر (ع) فرمود: وقتی کسی خواسـت با همسرش همبسـتر شود با عجله رفتار نکند که زنها نیز حاجتی دارند.

نقـــاط حســاس بدن زن

زنــها در مقایـــســـه با مردهـا اطـــلاعات بیـشــتری در مورد نقـاط شهوت انـگــیــز بدنــشان برای س ک س دارنــد. شایـد علـت این امـــر علـــاقـــه آنــها به بازی و معاشــقه قبــل از انــجام نزدیـکــی باشد که باعث کشــف سایر مناطق لذت آور بدنشـــان می شود.

سینه : تقریباً تمام زنها موافق هستند که نوک سینه را میتوان از جمله حساس ترین نقطه بدن زن و از تحریک کننده ترین قسمتها دانست. ولی به شرطی که همسرشان بداند چه طور با آن ها زنش را تحریک کند. خیلی از آقایان بر اساس تجربه به مرور زمان امکان دارد یادبگیرند که چه طور نوک سینه همسرشان را تحریک کنند ولی خیلی ها هم اصلاً نمی دانند چه طور این کار را بکنند.

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق سینه در زنان

یکی از ظریفترین و مهم ترین رفتارهای مردها در رابطه زناشویی همین هست. زن ها امکان دارد گاهی از خشونت و رابطه های جنسی خشن لذت ببرند ولی کم تر زنی است که دوست داشته باشد همیشه این چنین روابط جنسی خشن داشته باشد. تحریک نوک سینه زنان نیاز به ملایمت و حرکات ظریف دارد. حرکت آهسته دورانی زبان بر روی نوک پستان برای زنان بسیار لذتبخش تر هست تا این که مانند یک بچه شیرخواره با پستان مادر رفتار شود.

سر: شاید یکی از ساده ترین و دل چسب ترین حرکات برای همسر شما این باشد که شما دستتان را لای موهای اوا ببرید و به تدریج با انها بازی کنید.

گردن : بوسیدن آرام اطراف و پشت گوش و لاله گوش و همنیطور پشت گردن هم برای آقایان هم برای خانم‌ها بسیار لذتبخش هست بخاطر حساسیت و ضربان نبض در این ناحیه زنان بوسیدن این قسمت خیلی لذت می برند.

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق سینه در زنان

لبها : لبها را می توان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای زنها احتمالا خیلی مهم تر از مردها باشد. خیلی از مردها تأثیر بوسیدن و لبها را در زنان نادیده می گرند ولی باید بدانند که لبها جز مهم ترین قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است. بوسیدن با عشق و آرام زنان را خیلی بیش از هر چیزی تحت‌تأثیر قرار میدهد .

رانها: چه وی برهنه باشد یا لباسی برای رابطه جنسى پوشیده باشد، پاهایش را از هم باز کنید و چند دقیقه با دست به نوازش درون و بیرون رانهایش بپردازید.

نقاط تحریک کننده زنان

۶- دستها: دستش را بگیرید، طورى که کف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به مهربانی کف دستش را نوازش کنید ضمن این که بقیه انگشتانتان هم زمان سمت دیگر دستش را نوازش می کند. آرام آرام به طرف پایین پیشروى کنید تا کل دستش را نوازش کنید.

۷- مچها: دستش را طورى بگیرید که کف دست به طرف بالا باشد، در حالی که از وقایع روزانه اش میپرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حرکت دهید. بعد از چند دقیقه نوازش کردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بلیسید و به نرمى گاز بگیرید.

۸- گوشها :به سراغ گوشش بروید و جمله اى مانند ”امشب شب توست، “ زمزمه کنید و بعد نرمه گوشش را داخل دهانتان بگیرید و حسابى خیسش کنید. بعد سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و آرام با دندان گازش بگیرید.

۹- شکم و ناف : زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت می برند. با نوک انگشتتان روی شکم و پیرامون ناف دایره بکشید. دستتون رو بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به طرف لگن بیارید. هیچوقت از بوسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف خانوما خیلی لذت بخش است.

زانوها :چه در حال عشق بازی باشید یا تنها شروع به نوازش کرده باشید، گذاشتن زانوهایش روى شانه هایتان و مالش آن ها راه خوبى براى تحریک احساسات اوست. هر کدام از زانوها را با دستانتان نوازش کرده و بعد آن ها را از سمتى به طرف دیگر ببوسید.

پاها : چه به عنوان بخشى از عادت های عشق بازی یا آرامش بخشیدن به او بعد از یک روز سخت، مالش پاهاى یک زن به طرز باور نکردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش آغاز کنید. به آرامى به طرف پنجه ها و بعد به طرف پاشنه بروید.

باسن: تحریک این منطقه بسیار تحریک انگیز بوده می توانید آن را نوازش کنید. در هنگام شروع تحریک به تدریج و آهسته آهسته وهمزمان با تحریک شما، جریان خون در این منطقه و در منطقه ی لگن افزایش مییابد. توجه داشته باشید که دست زدن به باسن هم باید به نرمی صورت بگیرد.

خوردن و مکیدن سینه توسط شوهر

ارگاسم از طریق پستان ها برای بسیاری از زنان انجام پذیر است. البته میزان آن به حساس بودن نوک پستان که می توان آن را افزایش داد، زمان صرف شونده و روش صحیح برای انجام این کار بستگی دارد. که توضیح خواهیم داد. روش ارگاسم پستان این است که به طور مداوم با پستانها و نوک آنها بازی کرد وآنها را مکید و ماساژ داد، ماساژ باید از اطراف پستان آغاز شود ونهایتاً به نوک آن ختم شود این عمل می تواند با دست یا با دهان انجام شود اما بهتراست با هردو انجام شود.

فکر کنید که بچه هستید و می خواهید از سینه ها شیر بخورید و با پستان ها بازی کنید. بهتر است خود را به نوک سینه محدود نکنید. هر دو سینه را در دست گرفته و مانند خمیر آن را بمالید. نوک سینه ها ببوسید ، بمکید و ان را بخورید. فضای بین دو سینه هم جای خودش را دارد.

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق سینه در زنان

بازی کردن بوسیله زبان ولب نقش مهمی دارد و همچنین مکیدن نوک پستان بسیار مهم می باشد که باید این کار تداوم داشته باشد.نکته اول زمان است، زمان در این کار نقش اساسی دارد یعنی اینکه اگر شما برای اولین بار می خواهید ازطریق پستان به ارگاسم برسید باید زمان زیادی  صرف کنید تا به ارگاسم برسید، اما در دفعات بعد خیلی زود تر به ارگاسم می رسید به شرط آنکه این کار را تکرار کنید و رها نکنید. نکته دوم اینکه زمان انجام این کار به آلت تناسلی خود دست نزنید وفقط روی پستان های خود تمرکز کنید.

نکته سوم: می توان پستان ها را بوسیله مواد لغزنده، لغزنده کرد که کمک زیادی به تحریک آنها می کند.

نکته چهارم: وقتی به ارگاسم رسیدید پستانها را باز ماساژ وفشار دهید زیرا هم لذت بیشتری می برید هم برای دفعات بعد پستان ها حساس تر شده وآمادگی بیشتری پیدا کرده وراحت تر به ارگاسم می رسید.
کافیست خانم‌ها همسر خودشان را در این مورد بیشتر راهنمایی کنند تا به این حس لذت‌بخش برسند.

توجه: تحریک نوک پستان در خلال ۳ ماه آخر دوران بارداری ممنوع می باشد زیرا باعث افزایش هورمون اکسی توسین در بدن و انقباض رحمی و سرانجام زایمان زودرس

[ad_2]

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن