بهترین برند کاندومبهترین کاندومبهترین مارک کاندومدانستنی های جنسی

معرفی ۲۰ مارک برتر کاندوم


بهترین مارک کاندوم کدام است؟ این سوالی است که اکثر مشتریان از ما می پرسند. امروز قصد داریم تجربه چندین ساله خود را در فروش اینترنتی کاندوم در اختیار شما بگذاریم و در این مطلب ۲۰ مدل برتر و پرفروش کاندوم را به شما معرفی کنیم.

بیش از سه سال هست که واردات کاندوم در ایران ممنوع شده است و این فرصت برای شرکت های داخلی فراهم شده تا با افزایش دانش فنی به کمک متخصصان داخلی در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند. در حال حاضر تمام کاندوم های تولیدی کشور دارای مجوز استاندارد داخلی و اغلب خارجی می باشند که به بیشتر کشور های همسایه نیز صادر می شود.

برند های مختلف گودلایف ، کاپوت ، ناچ ، اورز ، کلایمکس ، اروس ، لوتوس و … همگی تولید داخل کشور است. تنها مدل خارجی بازار مدل ساگامی ژاپن است که نازکترین کاندوم در جهان نیز می باشد.

معرفی ۲۰ مدل از بهترین کاندوم ها

۱- کاندوم ساگامی ژاپن

کاندوم ساگامی ژاپن تنها کاندوم خارجی بازار ایران است. کاندوم ساگامی به دلیل ساخته شدن از جنس پلی اورتان علیرغم ضخامت بسیار کم داری استحکام سه برابر نسبت به کاندوم های معمولی می‌باشد و بهترین کاندوم نازک بازار به حساب می آید. اما به دلیل خارجی بودن قیمش بالاست.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
کاندوم ساگامی در بسته بندی تک عددی ف ۲ عددی و چهار عددی تولید می شود.

۲- کاندوم تاخیری ۴۵ دقیقه ۴۵minutes کاپوت بهترین پیشنهاد کاپوت تا ۴۵ دقیقه تاخیر در انزال است. اگر به دنبال داشتن رابطه جنسی طولانی تر هستید به شما کاندوم تاخیری ۴۵ دقیقه کاپوت را معرفی می کنیم. ماده تاخیری موجود در این مدل بیش از تمام مدل های دیگر است. آیا امادگی داشتن یک رابطه ۴۵  دقیقه ای رو دارید؟

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم تاخیری مدل ۴۵ دقیقه

۳- کاندوم های فضایی

اگر تا به حال نام کاندوم فضایی به گوشتان نخورده است بهتر است بدانید این کاندوم همانطور که از نامش پیداست کاملا متفاوت با سایر کاندوم هاست. وجود خار های درشت و برجسته از جنس لاتکس بر روی نوک و بدنه کاندوم سبب تحریک حداکثری برای جنس مونث می شود. آقایانی که در به ارگاسم رساندن شریک جنسی خود دچار مشکل هستند با استفاده از کاندوم فضایی تجربه فوق العاده ای از رابطه را توصیف می کنند. کاندوم فضایی این قابلیت را دارد تا نقطۀ جی و کلیتوروس را در بانوان به شدت تحریک کنند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم فضایی

کاندوم های vip کدکس

در این جا قصد داریم ۵ مدل پرفروش و به اصلاح پلونوگرام کدکس را به شما معرفی کنیم. این پنج مدل برترین های کدکس محسوب می شوند و بیشتر رضایت را بین مشتریان داشته اند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
پلونوگرام کدکس

۴- پرفروش ترین و محبوب ترین کاندوم بین این پنج نوع ، مدل بیگ داتس big dots است. این مدل دارای ۶۹۰ خار درشت بر روی بدنه اش می باشد که این خار ها تا سه برابر بزرگتر از بقیه کاندوم هار خاردار معمولی است.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل بیگ دات

۵- اگر کاندوم تاخیری خوب مد نظر شماست بدون شک مدل دابل دیلی کدکس یک پیشنهاد مناسب است. حلقه تاخیری موجود در کاندوم دابل دیلی باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکونیزینگ در تحقیقات علمی بهترین روش برای تاخیر در انزال شناخته شده و فقد هیچ گونه عارضه جانبی است. همچنین در لایه داخلی کاندوم  پودر بنزوکائین استفاده شده است که سبب بی حسی موضعی و تاخیر در انزال می شود. این نوع کاندوم هیچ نمونه دیگری ندارد و منحصر به کدکس است.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل دابل دیلی

۶- کدکس از لاتکس بسیار نازک کاندومی فوق العادده به نام زیرو zero  طراحی کرده است. اگر تمایلی به استفاده از کاندوم ندارید حتما این مدل را امتحان کنید. احساس رابطه بدون کاندوم ویژگی متمایز مدل زیرو ناج است. کاندوم زیرو ناچ برای ابتدای ازدواج و مقارمبت های دردناک بسیار توصیه می شود. کاندوم زیرو خاصیت ضد قارچ هم دارد و باعث پیشگیری از عفونت های قارچی می شود.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل نازک زیرو

۷- مدل نوبل کدکس شاهکار همزمان کننده ارگاسم است. هم تحریک کننده و هم تاخیری می باشد. این مدل دارای خار های ریز روی بدنه خود است که تمام ویژگی های یک مدل برتر را تکمیل می کند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم نوبل

۸- مدل کلاسیک همیشه از پرفروش ترین مدل های کاندوم در جهان است. بدون هیچ ماده تاخیری و برجستگی روی کاندوم. اما این مدل کدکس دارای رایحه مطبوع نیز می باشد.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم کلاسیک

کاندوم های vip کاپوت

در این جا قصد داریم ۵ مدل پرفروش و به اصلاح پلونوگرام کاپوت را به شما معرفی کنیم. این پنج مدل برترین های کاپوت محسوب می شوند و بیشتر رضایت را بین مشتریان داشته اند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
پلونگرام کاپوت

۹- شرکت کاپوت این بار اقدام به ارائه کاندوم جدیدی کرده است با نام کاندوم خاردار درشت big dots. این محصول پرفروش ترین کاندوم در کشور هند بوده است. کاندوم خاردار درشت بیگ داتس big dots دارای  ۱۰۰۱ خار نقطه ای درشت است که ۸۰% بزرگتر از سایر کاندوم های نرمال است. این خار ها در سراسر کاندوم وجود دارند و سبب تحریک نقطه جی اسپات در زنان می شود.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل big dots

۱۰- یکی دیگر از پرفروش ترین مدل ها کاندوم نان استاپ non stop است. تاخیری فیزیکی و دو چندان توسط حلقه ای از جنس لاتکس ( تاخیر تریپلکس) برای حبس نمودن خون در انتها و ایجاد بی حسی موضعی در محل و در نتیجه تاخیر و لذت بیشتر ویژگی منحصر به فرد این نوع کاپوت است.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل non stop

۱۱- محصول معروف کاپوت و یکی از پر فروش ترین محصولات سال این شرکت کاندوم  Energy Delay نام دارد. کاندوم انرژی دیلی دارای لوبریکانت و حاوی ال ارژین، نیاسین و عصاره سوماروت است که باعث بهبود اریکشن در آقایان می شود.

کاندوم انرژی دیلی به ماده موثر تاخیری بنزوکایین آغشه است که سبب تاخیر در انزال و افزایش لذت جنسی می شود.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل Energy Delay

۱۲- اگر به دنبال ارگاسم با کیفیت هستید مدل ارگاسمیک کاپوت برای همین منظور ساخته شده است. خاردار و حلقه دار با عصاره ساوپالمتو برای بیشترین احساس جنسیتحریک کننده و دارای ماده موثر تاخیری برای همزمانی ارگاسم.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل Orgasmic

۱۳- اما همیشه سادگی حرف اول را می زند. میرسیم به ساده ترین مدل کاپوت یعنی کاندوم کلاسیک. ساده ترین مدل کاندوم که سالهاست در جهان تولید می شود کاندوم کلاسیک Classic یا ساده می باشد که از بهترین مدل های کاندوم بوده که به خوبی از انتقال بیماری ها مانند ایدز (HIV) و بارداری ناخواسته با دقت بسیار بالا جلوگیری می کند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل کلاسیک

تا اینجا با ۱۳ کاندوم برتر بازار ایران آشنا شدید. در ادامه با کادولین همراه باشید تا ۷ مدل پرفروش دیگر را نیز معرفی کنیم.

۱۴- کاندوم نازک مدل Ultra Soft از برند گودلایف می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد. در تولید این محصول از مواد کاملا طبیعی استفاده شده است.کاندوم گودلایف نازک حاوی مواد روانکننده نیز می باشد و دارای نوک ذخیره جهت امنیت بیشتر در رابطه است .کاندوم گودلایف مدل Ultra Soft از لاتکس بسیار نرم تهیه شده است. برند محبوب کاندوم گودلایف سال هاست که در بازار ایران حضور دارد اما پس از وقفه ای در واردات این محصول، شرکت وارد کننده تصمیم گرفت با راه اندازی خط تولید و واردات لاتکس طبیعی از شرکت اینو لاتکس مالزی با قدرت بیشتری به بازار ایران برگردد و نهایتا کاندوم های جدید گودلایف با ظاهری متفاوت تر از قبل و با همکاری شرکت B.V.I آلمان تولید و روانه بازار شده اند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل Ultra Soft

۱۵- کاندوم خاردار و تاخیری اورز با اسانس لیمو نعناع Ours Ice Mohito با کیفتی لاتکس فوق العاده از محصولات پوشش بنیان کاسپین با تکنولوژی آلمان و استاندارد اتحادیه اروپا است.

کاندوم لیمو نعناع اورس علاوه بر رایحه بسیار دلپذیر که حاصل ادغام گیاه خوش عطر نعنا و میوه خوش طعم لیمو می باشد روان کننده و تاخیری هم می باشد و با ایجاد حس سرما، تحریکات بالایی را به همسرتان القاء می کند و لذت رابطه را دو چندان کرده و رضایت طرفین را به همراه دارد. تمرکز کاندوم موهیتو (لیمو نعناع) بر نقطه G در واژن است و طراحی آن به شکلی است که بیشترین تاثیر گذاری را روی این نقطه دارد.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل ice mohito

۱۶- کاندوم ساده اورز با اسانس نارگیل Ours classic Oily با کیفتی لاتکس فوق العاده از محصولات پوشش بنیان کاسپین با تکنولوژی آلمان و استاندارد اتحادیه اروپا است.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید مدل کاندوم کلاسیک اورز

۱۷- کاندوم تاخیری با اسانس استوایی کلایمکس climax Tropical با تکنولوژی آلمان و استاندارد اتحادیه اروپا است.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم استوای کلایمکس

۱۸- کاندوم بسیار روان ایکسدریم Ultra Lubricataed plus دارای مواد روان کننده با دوز بیشتر مناسب برای مقاربت های دردناک (مقعدی) است.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم روان ایکسدریم

۱۹- کاندوم سوپر پرولانگ ریلکس Relax Super Prolong خاردار و حلقوی که موجب تحریک جنسی بیشتر بانوان می گردد. مناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم سوپر پرولانگ

۲۰- کاندوم عروسکی

کاندوم های فانتزی به منظور بالا بردن افزایش میل جنسی در زوجین طراحی شده است و همچنین برای افزیش تمایل به داشتن رابطه جنسی می باشد این کاندوم که به همراه ژل روان کننده عرضه می گردد تا رابطه جنسی راحت و خوبی را تجربه کنید.

معرفی 20 مارک برتر کاندوم
خرید کاندوم عروسکیمنبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن