بهترین پوزیشن ها برای سکستجربه اولین سکس مقعدیرابطه زناشویی

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

[ad_1]

به دنبال پوزیشن های جدید برای نزدیکی هستید ما بیش از ۲۰ پوزیشن که باعث شود دیرتر دچار انزال شوید و دخول عمیق تری داشته باشد و یا باعث یک ارگاسم فوق العاده برای شریکتان شود را به شما معرفی می کنیم.با جستجوی کامل در اینترنت و آموزش های پوزیشن های زناشویی ، بهترین پوزیشن های اسلامی و معمول را انتخاب کرده ایم.

تمام آن ها ساده هستند و نیازی نیست که تمرین خاصی انجام دهید پس نگران نباشید اگر از پوزیشن رودررو (missionary) خسته شده اید. این پوزیشن ها می توانند با تغییری که نیاز دارید،و آن چیزی که به دنبالش هستید را فراهم کنند.

پوزیشن های زناشویی

همان طور که می دانید پوزیشن های جنسی متفاوتی برای رابطه زناشویی زوجین وجود دارد اما پوزیشن ی که بتواند دخول عمیق و سطح تماس بیشتر را بوجود بیاورد زیاد نیستند به همین خاطر سعی کرده ایم نکاتی که باعث ایجاد بهترین حالت دخول می شود را توضیح دهیم

در یک رابطه زناشویی پوزیشن نزدیکی زیادی وجود دارد برخی پوزیشن های نزدیکی غربی و برخی انواع پوزیشن های اسلامی را در بر می گیرد اما فارغ از نوع پوزیشن عوامل مهم تری نیز در این زمینه دخیل است

عشق بازی با زن یا همسرتان یکی از آن عوامل است که عموما برای زن در تسریع ارضا شدن و احساس عشق و امنیت بخشیدن به شدت موثر است نکته بعد اینکه رابطه زناشویی با همسرتان را با نمایش یک فیلم پورن حرفه ای اشتباه نگیرید چرا که تمامی تکنیک ها از آه و ناله زن تا انواع پوزیشن های نامتعارف ان از قبل تعریف شده است

و هدف آن عمدتا افزایش میل و لذت بیننده و ترغیب وی به ادامه تماشا است نکته بعد این است که در طی رابطه زناشویی اجازه دهید زمانی رو هم همسرتان کارها رو انجام دهد و بهترین حالت دخول و یا بهترین پوزیشن ی را که دوست دارد انجام دهد

دادن دایره اختیارات و میدان عمل به همسرتان ان گونه که او دوست دارد جدا از ایجاد لذت وافر برای شما حس اهمیت و اختیار نیز به او می رساند مساله بعدی در برقراری یک رابطه زناشویی لذت بخش ، پرهیز از انواع پوزیشن جنسی غیر متعارف است که جز زحمت و عدم رضایت کافی چیزی نخواهد داشت ادامه این نوع از پوزیشن ها می تواند به نارضایتی همسرتان نیز بینجامد

و آخرین نکته هم که مرد ها باید به شدت به آن توجه داشته باشند این است که هنگام نزدیکی با همسرشان ، دیدگاه خود نسبت به همسرشان نه به عنوان یک ابزار جنسی ، بلکه به عنوان یک انسان و همانند خودش باشد با این دیدگاه مرد می بایست به ارگاسم رساندن زن و داشتن احساس لذت و رضایت او را هدف خود قرار دهد

چرا که رعایت نکته بالا علاوه برا افزایش همدلی بین زوجین ، باعث لذت بیشتر خود مرد نیز خواهد شد

۱- در نزدیکی تان به خانم لذت بیشتری بدهید

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

بیشتر خانم ها می گویند احتمال ارگاسم آنها وقتی در حالت رو(on top) هستند بیشتر است. چند دلیل مختلف برای این مسئله وجود دارد. یکی اینکه به آنها اجازه میدهد تا بالا پایین حرکت کنند، و با کنترل میزان دخول کلیتوریس را تحریک کنند.

دیگر اینکه با حس کنترلی که دارند از نظر ذهنی بیشتر تحریک میشوند. و البته، این واقعیت که معمولا این وضعیت متفاوت با شرایط معمول است، باعث می شود هر دو طرف احساس تازه ای داشته باشند.

بخوانید : آموزش نزدیکی ، دخول – هرآنچه که درباره آن لازم است بدانید

۲- دختر گاوچران(cowgirl)

معمول ترین پوزیشن برای قرار گرفتن زن در حالت رو، دختر گاوچران است. در این پوزیشن، در حالی که صورت زن به طرف مرد قرار دارد، با استفاده از زانوها به عنوان اهرم، زن حرکات را کنترل میکند. شریک هم از دیدن زن لذت میبرد، و زن سرعت و میزان دخول و شدت حرکات را کنترل میکند.

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

۳- دختر گاوچران آسیایی (The Asian cowgirl)

به نام گاوچران برعکس هم معروف است (Reverse Cowgirl). در این پوزیشن پشت زن به طرف مرد است. زن میتواند درحالی که هنوز به شریکش لذت میدهد،از تحریک شدن بیش ازحد او جلوگیری کند. زاویه این پوزیشن باعث تحریک راحت تر نقطه جی (G spot) زن میشود و لذت زیادی به همراه دارد.

مقاله جامع درباره : پرده بکارت و انواع آن

۴- سوسک (The Beetle)

بیشتر از آن که یک پوزیشن باشد، یک روش است. در این روش هم زن در طرف رو قرار میگیرد اما به جای این که برروی زانو ها قرار گیرد، خم میشود تا به شکل سریع زاویه و موقعیت را تغییر دهد تا زمانی که یک نقطه مناسب برای ارگاسم را بیابد.

حرکات زیاد زن و استفاده از زاویه های متفاوت به شکل سریع میتواند برای شریکش سخت باشد، پس باید قبل از انجام این کار مطمئن شد که مرد هم موقعیت مناسب را پیدا کرده و هردو نفر آماده هستند.

بهترین روش برای ارگاسم زن

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

زن در طرف رو قطعا مورد علاقه خانم هاست اما اگر می خواهید یک ارگاسم عالی به او بدهید، استفاده از روش سگی (Doggy Style) بهترین راه است. ممکن است با شنیدن این نام بعضی از خانم ها، احساس بدی داشته باشند اما با انجام درست آن، تبدیل به احساس کاملا متفاوتی خواهد شد. نکته اصلی در انجام روش سگی، زاویه است که در آن آلت از پشت وارد زن میشود.

باید به آلت جوری زاویه دهید که در جلوی واژن قرار گیرد. بله در جلو. به این خاطر که نقطه جی در همان حوالی قرار دارد و حساس ترین نقطه می باشد.

بخوانید : کلیتروس ، نقطه جی G-spot و سایر اجزا آناتومی جنسی بدن زنان برای ارگاسم

آرام عمل کنید تا زمانی که زاویه مناسب را بیابید بعد با تمرکز پیش بروید. اما محکم ضربه نزنید یا اینکه سعی نکنید خشن باشید، درعوض با تغییر آرام موقعیت باسن، سعی کنید دخول را با شکل های مختلف و تا عمقی که میتوانید انجام دهید.

به او پیشنهاد دهید اگر دوست دارد کلیتوریسش را با دست تحریک کند. لذتی که این پوزیشن به همراه دارد هر دو نفر را درمدت کمی به ارگاسم می رساند.

دخول عمیق تر در نزدیکی

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

سایز آلت مهم نیست، روش هایی وجود دارد که با تغییر پوزیشن می توان به عمیق ترین دخول رسید. دخول عمیق ممکن است باعث مشکلاتی شود، پس مطمئن شوید که اگر این اتفاق افتاد شریکتان به شما خبر دهد. دخول عمیق تر به این معناست که ممکن است به گردن رحم ضربه وارد کنید که اصلا مناسب انواع پوزیشن های سکس نیست. پس همه این موارد را برای لذت بیشتر رعایت کنید.

۵- لاک پشت (The Turtle)

این پوزیشن به زن اجازه میدهد که از حرکاتش لذت ببرد. زن زانو میزند، سرش را بر روی تخت میگذارد، به پشتش قوس میدهد و باسنش را به طرف بالا میگیرد. شریک او از پشت وارد میشود و زاویه او در هماهنگی با زاویه زن باعث دخول عمیق میشود. این پوزیشن باعث تحریک زیاد هر دو نفر میشود، و به زن اجازه میدهد اگر دوست داشته باشد کلیتوریسش را هم تحریک کند.

۶- سندان (The Anvil)

یک پوزیشن محبوب دیگر که درواقع نوعی پوزیشن رودررو است، که بیشتر مردم با آن آشنا هستند حتی اگر متوجه آن نباشند. برای انجام آن، در پوزیشن رودررو قرار بگیرید و بعد ساق پا یا زانوهای او را روی شانه خود قرار دهید. به همین سادگی.

بوی بد واژن و راههای درمان آن

در زمانی که خود را در موقعیت قرار میدهید، بدن شریک زن در زاویه ای قرار میگیرد که باعث یک دخول عمیق لذت بخش میشد. از آنجایی که صورتتان به طرف هم است میتوانید ببوسید یا با پستان هایش بازی کنید یا به شکل دیگری یکدیگر را تحریک کنید.

تجربه اولین نزدیکی مقعدی

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

نزدیکی مقعدی میتواند فوق العاده باشد، اما بعضی ها به دلایل مشخص نسبت به آن بی میل هستند. اگر دوست دارید آن را اجرا کنید در موقعیت درست قرار گیرید.

درکنار هم دراز کشیدن یک راه ایده آل برای آرام کردن زن و تحریک او تا جایی که هر دو نفر میخواهید، است تا تجربه نزدیکی مقعدی را آسان تر کنید. همان طور که از آن نام آن برمی آید، شما در موقعیت دراز کشیده، همان گونه که برای خوابیدن انجام میدهید، قرار میگیرید به صورتی که هر دو به یک طرف به بغل خوابیده باشید.

شب زفاف ، اولین رابطه جنسی

با کلیتوریس، نوک پستان ها و واژن بازی کنید تا او را تحریک و کاملا آرام کنید بعد وارد شوید. به آرامی و با استفاده ازمقدار زیادی چرب کننده تا به ارگاسم مناسب برسید.

توان خود را افزایش دهید

چه با این مسئله درگیر هستید که زود ارضا میشوید چه بخواهید لذت را طولانی تر کنید، پوزیشن هایی که توان مرد را بیشتر میکنند به درد میخورد. نکته اصلی در بهبود توان با کاهش تحریک در ارتباط است، اما توقف لذت در آن جایی ندارد. روش سگی یک راه عالی برای این منظور است مخصوصا چون نقطه جی زن را تحریک میکند، اما تنها راه نیست.

بخوانید : درمان زود انزالی

پوزیشن درازکشیده هم انتخاب مناسبی است، اگر زن موافق نزدیکی مقعدی نباشد، میتوان برای نزدیکی واژینال از پشت هم استفاده کرد. در رو قرارگرفتن زن مثل پوزیشن دختر گاوچران هم میتواند تحریک شما را کم کند در حالی که او را خوشحال نگه میدارد.

سخن آخر در مورد نزدیکی و مقاربت

یادگیری پوزیشن جنسی نزدیکی نه تنها باعث بهتر شدن زندگی جنسی شما میشود، بلکه پیدا کردن پوزیشن های جنسی جدیدتر را هم آسان میکند. فراموش نکنید که نزدیکی در زندگی متاهلی نه تنها یک ستون مهم به شمار می آید بلکه اگر در موارد جنسی نتوانید به آن چیزی که می خواهید برسید و یا شریکتان را برسانید ممکن است به سختی در زندگی خود دچار مشکل شوید.

بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی(آپدیت شده)

و تغییر پوزیشن هم معمولا کلیدی است. به راحتی رفتن از پوزیشنی به پوزیشن دیگر، به مرد زمان میدهد تا از پایان یا سرعت گرفتن پروسه ارگاسم جلوگیری کند. پوزیشن های زیادی برای زوج ها وجود دارد، با امتحان کردن این چند پوزیشن میتوانید حالت دلخواه خود را بیابید و به سمت حالت های دیگر بروید. زمانی که هردو نفر پوزیشن مناسبتان را یافتید، از آن ها به شکل روتین استفاده کنید

ما در حال آماده کردن آموزش ویدیویی برای آموزش رابطه زناشویی و به اوج ارگاسم رساندن در زنان هستیم
چرا که معتقدیم با یادگیری تکنیک های آن می توانید همسرتان را شگفت زده کنید

حتما برای اطلاع رسانی این آموزش در خبرنامه همراه ما شوید

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

درارتباط با موضوع مقاله یعنی پوزیشن جدید برای سکس کتابی با آموزش تصویری بیش از ۲۰ نوع پوزیشن جدید تهیه کرده ایم که میتوانید در قسمت نظرات درخواست بدید تا برایتان بفرستیم هم چنین می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید و ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید:

بهداشت جنسی آقایان قبل و بعد از روابط زناشویی

بهداشت جنسی خانم ها در قبل و بعد روابط زناشویی

به این مقاله چنده ستاره می دیدید ؟

[Total: 34 Average: 4]

[ad_2]

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن