وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۱۹ام تیر ۱۳۹۷

چه طور باید از اسپری تاخیری استفاده کنیم ؟

salamatmag 4 6 300x150 نحوه استفاده اسپری تاخيری

 

در این مقاله در سلامت مگ به نحوه استفاده اسپری تاخيری می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

یکی از مشکلات رایج انزال زود رس بوده است که حتی به علت خیلی از جدایی ها را نیز خواهد توانست رابطه جنسی نادرست  بین زوجین بدانیم. برای رفع این مشکل می توان از اسپری تاخیری استفاده بکیند. آقایانی که از اسپری تاخیری استفاده خواهند کرد در ابتدا باید بدانند که باید آلت تناسلی خود را تمییز بکنند یعنی با اب و صابون شستشو دهند و سپس از اسپری استفاده بکنند. در ادامه روش استفاده اسپری تاخیری برایتان شرح داده خواهد شد.

 

 

روش استفاده اسپری تاخیری

 

جذب پوستی اشخاص متفاوت هست و مقدار مصرف بستگی به جذب پوستی داشته است اما اصولا توصیه خواهد شد به مدت ۴ تا ۶ ثانیه عمل اسپری انجام بشود بعد از گذشت زمان تقریبی ۵ دقیقه اثرات دارو حس خواهد داشت که البته با توجه به موقعیت که هست عمل مقاربت خواهد توانست پس از ۲۰ دقیقه نیز صورت بگیرد که این موضوع پس از چندین مرتبه استفاده برای افراد قابل تشخیص بوده است .

شما خواهید توانست پس از استفاده ازاسپری های تاخیری از کاندوم نیز استفاده بکنید که البته این امر احتیاج به زمان نداشته است و استفاده کردن از کاندوم خواهد توانست بلافاصله پس از اسپری نمودن البته به میزان کمتر از حالت غیر کاندوم صورت بگیرد .

پیش از مقاربت آلت خود را با آب سرد و صابون شستشو بدهید.

محلول بایستی به قسمت کلاهک و زیر آلت اسپری بشود

 

 

تفاوت ژل تاخیری و اسپری تاخیری چیست

 

در خیلی از موقع ها زود انزالی بعد از ازدواج با گذشت چند سال کم کم بهتر شده است ولی هر کسی نتوانسته است چند سال صبر بکند تا شاید زود انزالی خود به خود و به مرور درمان شده باشد.

 

برای همین کارشناسان سالیان سال هست که در تلاش برای درمان انزال زود رس هستند. یکی از ابتدایی ترین درمان ها، استفاده از موادی بود که حساسیت بیش از اندازه ی سر آلت تناسلی مرد را کاهش میدهد تا انزال دیرتر رخ دهد . رایج ترین ماده ای که برای این کار استفاده میشود لیدوکائین هست.

 

salamatmag 2 19 300x226 نحوه استفاده اسپری تاخيری

 

حتما برای شما هم تا به حال این سوال پیش آمده است که آیا استفاده از اسپری و ژل تاخیری عوارضی را به همراه دارد ؟ شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست عوارض استفاده از اسپری و ژل تاخيری مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

هم در اسپری تاخیری و هم در ژل تاخیری از لیدوکائین برای حساسیت زدایی سلول های عصبی آلت تناسلی مرد استفاده شده است تفاوت مهم ژل تاخیری با اسپری تاخیری در درصد لیدوکائین و نحوه ی مصرف ان می باشد :

اسپری های تاخیری اصولا حاوی ۱۰ درصد لیدوکائین می باشد که نسبتا مقداری زیادی هست و برای بی حس کردن هر چیزی ( حتی دندان ! ) می توان از آنها استفاده بکنید . این مقدار لیدوکائین برای وقتی مناسب هست که فرد در وضعیت حادی از زود انزالی بسر برده است و قصد داره کلا آلت تناسلی را بی حس بکند

 

خیلی از مردانی که به دلیل همین بی حسی شدید ، ترجیح داده اید از ژل های تاخیری استفاده بکنند . اما ژل های تاخیری در اکثر مواقع حاوی فقط ۲ درصد لیدوکائین می باشند که بی حسی کمتری نسبت به اسپری به وجود می اورد برای همین میل جنسی فرد تغییری نکرده است .

 

البته در برخی از ژل های جدید از موادی گیاهی غیر از لیدوکائین برای بالا بردن مدت زمان رابطه ی زناشویی استفاده بشود که دیگه عوارض لیدوکائین رو نداشته است . در اسپری از هوای فشرده و الکل استفاده خواهد شد که در زمان بر خورد با پوست ایجاد گرما کرده است و برای چند ثانیه فرد بر روی آلت خود احساس سوزش خواهد کرد چراکه لیدوکائین ۱۰ درصد تاثیر بسیاری بر روی اعصاب گذاشته است و بعد از چند ثانیه اعصاب ناحیه مورد استعمال رو بی حس خواهد کرد .

 

همین بی حسی شدید موجب کم شدن قدرت نعوظ در برخی از اقایان خواهد شد برای همین برای افرادی که بعلاوه بر مشکل زود انزالی از مشکل عدم نعوظ رنج برده اند ، استفاده از اسپری تاخیری به هیچ عنوان توصیه نشده است چراکه قدرت نعوظ را کم میکند .

 

در ژل تاخیری از الکل خبری نخواهد بود و بیشتر این ژل ها بر پایه آب ( water base ) درست شده اند و نیز با پایین بودن لیدوکایین موجود در آنها ، احساس سوزش ایجاد نشده اتس و بی حسی شدید نیز حس نخواهد شد . بعد در مجموع استفاده از اسپری تاخیری فقط برای موارد زود انزالی حاد پیشنهاد شده است و در بیشتر مواقع ژل تاخیری گزینه ی مناسب تری به نظر رسیده است . یادتون باشه که در استفاده از هیچ محصولی زیادی روی نکرده باشید و همیشه تلاش کنید درمان های طبیعی ر ا نیز در ذهن نگه دارید

 

salamatmag 1 24 300x300 نحوه استفاده اسپری تاخيری

 

نحوه استفاده از اسپری تاخیری پس از خرید اسپری تاخیری

 

دستور العمل مصرف و نحوه استفاده از اسپری تاخیری دلتا لکس ( Power man delta lex) :

زمان استفاده از اسپری نیازی به اسپری کردن تمام موضع های آلت وجود نداشته است

شما میتوانید به وسیله شصت خود مکان های که بیشترین احساس و اکشن را دارید پیدا کرده باشید .

سپس آنجارا اسپری بکنید.

وقتی موضع را اسپری کردید با انگشت اشاره محل را آرام ماساژ بدهید .

به مدت ۳ دقیقه ماساژ را ادامه دهید و سپس رابطه را شروع کنید.

در واقع محل زدن اسپری تاخیری مکانی هست که که بیشترین احساس را در آن نقطه خواهید داشت

نکات مورد احتیاط در مورد اسپری تاخیری و ژل های تاخیری :

۱- به علت وجود اسپری لیدوکائین و اتانول ، اسپری های تاخیری نباید بلعیده شده باشد .

۲- اصولا خرید اسپری تاخیری را از یک برند انجام بدهید و برند را عوض نکنیم .

مانند اگر تا به حال از ویاگرا یا پاورمن استفاده کرده اید ، پس از آنهم از آن استفاده بکنید .

۳-  این محصول قابل اشتعال هست .

۴- از خرید اسپری تاخیری در مکان های ناشناس یا افراد ناشناس بشدت پرهیز کنید .

۵- اسپری های تاخیری تا ۳ بار در روز و  ۹۰ بار درماه هیچگونه ضرری نداشته است .

ولی در نظر بگیرید استفاده بیش از این عدد میتواند بدن شما را نسبت به اسپری مقاوم میکند .

نوشته نحوه استفاده اسپری تاخيری اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.