وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۱۶ام تیر ۱۳۹۷

میوه هایی که با خورد آن ها میل جنسی تان چند برابرمی شود

salamatmag 1 16 300x150 تقويت قوای جنسی با خوردن میوه

 

در این مقاله در سلامت مگ به تقويت قوای جنسی با خوردن میوه می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

برای تقویت نیروی جنسی تان بهتر هست از مواد طبیعی کمک گرفته و این میوه ها و تنقلات سالم خواهند توانست اثر زیادی روی تقویت قوای جنسی شما گذاشته باشند موجب بالا رفتن این نیرو در بدنتان شده باشند و در بهبود عملکرد جنسی تان بسیار تاثیرگذار نیز باشند

 

آنچه در زندگی زناشویی قادر است به بهتر شدن روابط جنسی کمک بکند رژیم غذایی و سبک زندگی صحیح هست. شاید باور نکرده باشید اما خوراکیهای بسیاری وجود دارند که اثر مستقیم بر کم شدن یا افزایش میل جنسی در هر کدام از زن و مرد خواهد گذاشت. به همین علت خوراکیهایی مثل آووکادو، بادام، توت فرنگی و انجیر برای کمک به بالا رفتن عملکرد جنسی باید به رژیم غذایی روزانه اضافه میشود.

 

 

آووکادو

 

آنچه شما نیاز داشته اید: چربیهای اشباع نشده که در میوه آووکادو

چرا به آن نیاز داریم:  برای حفظ سلامتی قلب و تقویت این عضو بسیار مهم، این میوه بسیار مهم و اساسی است. خیلی از ما چربیهای اشباع زیادی را از راه رژیم غذایی روزانه دریافت کرده ایم در حالی که آنچه برای سلامت لازم هست چربیهای اشباع نشده به وجود امده در بعضی خوراکیها مثل آووکادوست

 

 

تقویت قوای جنسی با میوه های خانواده مرکبات

 

مرکبات غنی از ویتامین C، آنتی اکسیدان‌ها و اسید فولیک می باشند. شما خواهد توانست بسته به علاقه‌تان از این میوه ها استفاده بکنید تا با استفاده از این میوه جات های عاشقانه قوای جنسی خود را تقویت بکنید. در حقیقت با استفاده مرکبات می‌توانید به هدف خود که تقویت قوای جنسی هست، رسیده است.

 

salamatmag 2 12 300x150 تقويت قوای جنسی با خوردن میوه

 

تقویت قوای جنسی با میوه توت فرنگی

 

میوه توت فرنگی به مثال یک میوه شهوت انگیز شناخته میشود که غنی از آنتی اکسیدان‌ها بوده و قادر هستند مزایایی برای چرخش خون، شریان‌ها و قلب انسان داشته باشید به همین علت هست که تقویت قوای جنسی با میوه توت فرنگی موضوع خیلی مشهوری است. به نظر رسد گردش خون برای عملکرد جنسی مناسب در اقایان و خانوم ها اهمیت داشته است؛ و نیز، توت فرنگی منبع غنی از ویتامین C هست که همراه با آنتی اکسیدان‌ها، به بقای تعداد اسپرم‌های بالاتر در اقایان کمک خواهد کرد؛ در نتیجه، تقویت قوای جنسی با میوه توت فرنگی خیلی ساده هست. و نیز می‌توانید توت فرنگی را به همراه کمی شکلات تلخ میل کنید که حاوی متیل گزانتین هست، میل جنسی شما را فعال میکند و تقویت قوای جنسی شما چشمگیر می باشد.

 

 

تقویت قوای جنسی با میوه آووکادو

 

تقویت قوای جنسی با میوه آووکادو خیلی ساده و امکان پذیر هست، زیرا آووکادو دارای چربی‌های غیر اشباع و مقدار کمی چربی اشباع بوده است، در نتیجه این میوه برای سلامت قلب و عروق خیلی خوب هست. وقتی که قلب انسان به درستی عمل خواهد کرد، می‌تواند خون را به ناحیه های گوناگون بدن انسان از جمله آلت تناسلی منتقل ‌میکند و در نتیجه نعوظ در اقایان به درستی انجام خواهد شد. در حقیقت احتمال اختلال نعوظ در اقایان مبتلا به بیماری قلبی دو برابر زیاد تر هست؛ در نتیجه، آووکادو یکی از عالی ترین میوه‌ها برای تقویت قوای جنسی هست و می‌تواند با حفظ سلامت قلب، میزان قوای جنسی شما را دو برابر کند

 

بعد از رابطه جنسی مردان دچار خستگی و خواب آلودگی می شوند و به خواب می روند شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که دلیل این خستگی و خواب آلودگی در مردان بعد از رابطه جنسی چیست ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال می توانید به پست دلیل خستگی همسر پس از رابطه جنسی مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

موز

 

موز یکی از صحیح ترین منابع برای دریافت پتاسیم هست که با تاثیر مخرب ناشی از استفاده غذاهای شور و پُر از سدیم مقابله خواهند کرد. اما این مساله چرا اهمیت داشته است؟ نکته این‌ هست که غذاهای شور قادر است جریان خون در آلت تناسلی را تضعیف بکنند و درنتیجه رسیدن به اوج لذت جنسی را با اختلال مواجه بکند.

 

بعلاوه این، مصرف غذاهای شور قادر است موجب نفخ شدید بشود و هر شخصی را آزار بدهند. پس با استفاده از موز خواهید توانست جلوی این مشکلات را گرفته و به تقویت میل جنسی خودتان کمک بکنید.

 

salamatmag 3 8 300x150 تقويت قوای جنسی با خوردن میوه

 

سیب‌زمینی انواع سیب‌زمینی‌های سفید و شیرین، به‌ مثال منابع عالی برای دریافت پتاسیم شناخته شده اند. این ماده مغذی اصلی، با نفخ ناشی از استفاده نمک مقابله خواهد کرد و جریان خون را هم تقویت کرده است. هر دوی این فواید خواهند توانست عملکرد شما را درباره ی زناشویی بهتر بکنند و حتی احساس لذت شما را بالا ببرند.

 

نکته مهم دیگر، این هست که استفاده از سیب‌زمینی برای تقویت خلق‌وخو هم مفید هست. خیلی از مطالعات نشان میدهد که پایین بودن سطح پتاسیم در بدن با مبتلا به افسردگی ارتباط داشته است

 

هندوانه بسیار از سیترولین هست، نوعی آمینواسید که نعوظ را تقویت کرده است. زیرا سیترولین در بدن به آرژینین تبدیل شده است. آرژینین تولید نیتریک اکسید را تحریک میکند، جریان خون به آلت تناسلی زیادتر شده و نعوظ زیادتر می‌یابد. انواع مختلف فلفل شامل ترکیبات پیچیده کاپسایسین می باشند که باعث تندی فلفل شده، مواد شیمیایی آزاد خواهد کرد که ضربان قلب را بالا ببرد، شما را تحریک میکند و میل جنسی‌تان را افزایش خواهد داد. در نتیجه مصرف این خوراکی نه‌تنها متابولیسم شما را بالا میبرد بلکه استقامت جنسی‌تان را تشدید کرده است.

 

خوردن یک عدد سیب در روز نه‌تنها پزشک را از شما دور خواهد کرد بلکه استقامت جنسی‌تان را بالا میبرد. سیب سرشار از کوئرسیتین هست، آنتی‌اکسیدان فلاونوئیدی که استقامت را بالا میبرد. ازآنجایی‌که در رابطه جنسی مثل  ورزش، ضربان قلب، متابولیسم و سوخت‌وساز کلری بیشتر می بشاد، ماهیچه‌هایتان منقبض‌شده و استقامت بیشتری پیدا میکند. پزشکان معتقدند کوئرسیتیم مثل میتوکندری سلولی عمل میکنند و اکسیژن‌رسانی به سلول‌ها را افزایش خواهند داد. و نیز کوئرسیتین مانع ترشح کورتیزون میشود، زیرا کورتیزون موجب زوال ماهیچه میشود و فرد را به خستگی مفرط دچار خواهد کرد. اگر به خوردوخوراک خود اهمیت داده اید پس باید بدانید که زنجبیل با بالا رفتن جریان خون و سلامت عروق رابطه جنسی‌تان را بهبود خواهد بخشید.

 

تحقیقات نشان داده که استفاده یک قاشق چای‌خوری به مدت چندین بار در هفته خواهد توانست سلامت قلب را بالا میبرد این ماهی سرشار از اسید چرب امگا ۳ می باشد و ترشح نیتریک اسید را شدت خواهد بخشید درنتیجه استقامت شما بالا میرود و نیز تحقیقات نشان داده که کم شدن استفاده کالری و مصرف از رژیم مدیترانه‌ای، ماهی و غلات، مشکلات سندرم متابولیسم را در اقایان کم میشوند تاریخ‌دانان گفته اند در مصر باستان برای تقویت قوای جنسی از سیر مصرف میکند. دانشمندان هم معتقدند که سیر از تولید خروجی‌های چرب مثل نانو پلاکت‌ها به رگ‌ها جلوگیری میکند، درنتیجه سلامت رگ‌های خونی و قلب بالا میبرد.

 

در نتیجه رابطه جنسی بهترین هم میشود. در نتیجه این ماده را به رژیم غذایی خود اضافه کنید اما مراقب بوی بد آن باشید اگر میل کنید مدت‌زمان رابطه جنسی خود را بالا میبرید آجیل خورده. پسته، بادام و گردو سرشار از آمینواسید آرژنین می باشند که از اجزای نیتریک اسید هست – یک گاز طبیعی که نعوظ را حفظ کرده است. و نیز آجیل سرشار از منیزیم هست که انرژی و استقامت را تأمین خواهد کرد. بعلاوه این‌ها، چربی سالم آجیل چربی خون را کم میکند. هرچقدر چربی خونتان کمتر بوده است خون‌رسانی به آلت تناسلی بیشتر می باشد و رابطه جنسی بهتری خواهید داشت. در نتیجه به همراه غذا و در ماست، به همراه سالاد و حتی در طی روز آجیل میل کنید.

نوشته تقويت قوای جنسی با خوردن میوه اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.