وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۲۶ام اسفند ۱۳۹۷

وزیر دفاع: اهداف بلند دفاعی را با تکیه بر جوانان محقق می کنیميکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ – ۱۳:۳۷


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: هرگز در شرایط مطلوب فعلی توقف نمی کنیم و به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی خود با تکیه بر اعتماد به جوانان هستیم.

وی هرت ایت ـ ایران ـ سیاسی

امیر سرتیپ «امیر حاتمی» در آیین گشایش گروه مشاوران جوان و اولین هم اندیشی تخصصی جوانان این وزارتخانه با موضوع «گام دوم، جوانان و آینده وزارت دفاع» اظهارداشت: نعمت بزرگ انقلاب اسلامی به ایران اسلامی تربیت و میدان دادن جوانان برومندی است که مسئولانه در آوردگاه های بزرگ انقلاب نظیر شکست طاغوت، دفاع مقدس و … حضور یافتند و با ایثارگری های فراوان و تقدیم خون خود با میانگین سنی ۲۲ سال منشاء تحولات عظیمی در جمهوری اسلامی ایران شدند.

وی افزود: تقدیم حدود ۳۵هزار شهید دانش آموز داوطلب در راه دفاع از آرمان های والای انقلاب اسلامی نشان دهنده فضای تربیت فکری جوانان و ظرفیت عظیم معنوی جوانان ایران اسلامی در دوارن دفاع مقدس بوده است.

وزیر دفاع با بیان این که جوانان همواره به عنوان یک عنصر اساسی در ایجاد تغییر و تحول در ایران اسلامی نقشی موثر داشته اند تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بر مبنای همین شناخت در گام دوم انقلاب، توجه، باور، اعتماد و اعتقاد ویژه خود به جوانان را به تفصیل تبیین فرموده اند که می تواند الهام بخش همه رفتارها و اقدامات در بخش های مختلف کشور قرار گیرد.

امیر سرتیپ حاتمی با تشریح بیانیه گام دوم انقلاب با موضوع جوانان افزود: سراسر تاریخ انقلاب اسلامی از حماسه و حضور جوانان در آوردگاه های حساس نقش بسته است و این گذشته افتخار آمیز کلیدی برای طی مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی در آینده خواهد بود.

وی با بیان این که در وزارت دفاع همواره بهره گیری از ظرفیت ارزشمند سرمایه های انسانی جوان در دستور کار بوده است، ادامه داد: با تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص جوانان، سازماندهی خود با حضور جوانان مسئولیت پذیر و پر انگیزه و در نهایت اعتماد به مدیریت جوانان درعرصه های مختلف صنعت دفاعی را منسجم تر از گذشته شکل خواهیم داد.

وزیر دفاع لزوم تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب را پای کار آمدن مسئولانه جوانان و همچنین پذیرش این مسئولیت توسط مدیران فعلی دانست و افزود: هرگز در شرایط مطلوب فعلی توقف نمی شویم و به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی خود با تکیه بر اعتماد به جوانان هستیم.

امیر حاتمی، تحلیل درست از شرایط و فضای در اختیارجوانان را یکی از الزامات اولویت دار در وزارت دفاع برشمرد و ادامه داد: مسئولین و جوانان صنعت دفاعی بایستی با هم اندیشی و هم فکری و همچنین تحلیل منصفانه و ارائه راه کارهای علمی و کاربردی بتوانند به منظور رسیدن به اوج قله های دفاعی و تولید قدرت نوین ، افق های جدیدی در سال ۹۸ برنامه ریزی و دنبال کنند.

وی به هجمه گسترده دشمن در جنگ و نبرد نامتقاران رسانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره و بیان کرد: در شرایطی که هزاران ابزار رسانه ای با پمپاژ دلسردی در صدد ضربه زدن به باور، اعتقادات، امید مردم و آینده نظام اسلامی هستند، حضور و نقش پررنگ جوانان وزارت دفاع با تاسی از نگاه امید بخش اسلام و مکتب تشیع مبنی بر توقف ناپذیری و حرکت درمسیر توسعه دفاعی کشور باید دلگرم کننده و امید دهنده باشد.

وزیر دفاع با توجه به فضای تحول سریع دستاوردهای نظامی و دفاعی در عرصه بین المللی، داشتن سرعت عمل در ایجاد هر گونه آمادگی را مهم برشمرد و افزود: یادگیری مستمر و استفاده از ظرفیت های علمی و دانشی در کنار انگیزه و آمادگی روحی جوانان بایستی در تراز انقلاب اسلامی در بالاترین سطح قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی با تأکید بر پیاده سازی تفکرات راهبردی، خلاق و نوآور، کلان نگر و دوراندیش در بدنه جوانان وزارت دفاع تصریح کرد: جوانان امروز صنعت دفاعی می بایست هر چه زودتر خود را برای پذیرش مسئولیت های خطیر آماده ساخته و با سرلوحه قرار دادن اخلاص، معنویت و توکل بر خدا با برنامه ریزی منسجم و دقیق به سمت برداشتن گام های بلند انقلاب تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) حرکت کنند.

“);
else {
//console.log(data[i].id);
$(‘.comment_box’).attr(‘data-id’,data[i].id);
id_comment = data[i].id;
}
});
}
});
(function (d) {
d.fn.shake = function (a) {
“function” === typeof a && (a = { callback: a }); a = d.extend({ direction: “left”, distance: 20, times: 3, speed: 140, easing: “swing” }, a); return this.each(function () {
var b = d(this), k = { position: b.css(“position”), top: b.css(“top”), bottom: b.css(“bottom”), left: b.css(“left”), right: b.css(“right”) }; b.css(“position”, “relative”); var c = “up” == a.direction || “down” == a.direction ? “top” : “left”, e = “up” == a.direction || “left” == a.direction ? “pos” : “neg”, f = {}, g = {}, h = {}; f[c] = (“pos” == e ? “-=” : “+=”) + a.distance; g[c] =
(“pos” == e ? “+=” : “-=”) + 2 * a.distance; h[c] = (“pos” == e ? “-=” : “+=”) + 2 * a.distance; b.animate(f, a.speed, a.easing); for (c = 1; c 0) {
$.ajax({
type: “POST”,
url: “//api.alalamtv.net/service/modules/comment/ajax.php”,
data: { id: $(‘.comment_box’).attr(‘data-id’), name: $(“#txtname”).val(), email: $(“#Textemail”).val(), token: $(“.token”).text(), txt: $(“#txtmessage”).val(), siteid: 1, tableid: 0, parentid: 0, url: (“”) },
success: function (res) {
$(‘#AddCommentResult’).show();
$(‘#cmtSection’).hide();
//alert(res);
},
error: function (xhr, ajaxOptions, thrownError) {
//alert(‘message not sent’);
alert(JSON.stringify(xhr)+”-“+ajaxOptions+”-“+thrownError);
}
});

}
else { $(“#txtmessage”).css({ “border-color”: “red” }); }
});
});
(function ($) {
$.fn.extend({
limiter: function (limit, elem) {
$(this).on(“keyup focus”, function () {
setCount(this, elem);
});
function setCount(src, elem) {
var chars = src.value.length;
if (chars > limit) {
src.value = src.value.substr(0, limit);
chars = limit;
}
elem.html(limit – chars);
}
setCount($(this)[0], elem);
}
});
})(jQuery);