وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۲۵ام بهمن ۱۳۹۷

وی هرت ایت-لبنان

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای، به شدت حادثه تروریستی روز چهارشنبه در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، حزب الله لبنان در این بیانیه انفجار تروریستی که اتوبوس حامل شماری از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را هدف قرار داده و ده ها شهید و زخمی برجا گذاشت، محکوم نموده است.

حزب الله همچنین باندهای تکفیری و تروریستی مورد حمایت آمریکا و اسرائیل در منطقه را عامل این حمله انتحاری ننگین برشمرد.

در بیانیه حزب الله آمده است: این گروه های جنایتکار که از حضور گسترده مردم در چهلمین سالروز انقلاب خود خشمگین شده اند دست به اقدامی زدند که وجهه حقیقی تروریسم سازمان یافته به سرکردگی آمریکا را نشان می دهد.

این بیانیه می افزاید: همزمانی این انفجار با برگزاری نشست ضدایرانی ورشو که آمریکا سرکردگی آن را برعهده دارد از هماهنگی کامل بین آمریکا و سازمان های جنایتکار برای ایجاد بی ثباتی و نا امنی در جمهوری اسلامی حکایت دارد.

حزب الله در پایان آورده است: اینگونه جنایات ملت ایران را که روز گذشته با حضور میلیونی خود پایبندی به جمهوری اسلامی را ثابت کردند، تضعیف نخواهد کرد بلکه موجب قدرت و پایمردی آنها برای ادامه پیشرفت و شکوفایی خواهد بود و به عنوان نوری برای ملت های آزادیخواه و خواهان استقلال باقی خواهند ماند.

گفتنی است که حمله تروریستی چهارشنبه شب به اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در استان سیستان و بلوچستان به برجا ماندن ۲۷ شهید و ۱۳ زخمی منجر گردید.

گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت این حمله تروریستی را برعهده گرفت.