وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۱۲ام تیر ۱۳۹۷

چه کار کنیم که بچه مان پسر شود ؟

salamatmag 1 5 300x150 چه کار کنيم بچه مان پسر شود

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه چه کار کنيم بچه مان پسر شود می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

پسر می‌خواهید یا دختر؟این اولین سوالی هست که می‌توانم پیش از خواندن این مقاله از شما، اگر که برای شما پسر یا دختر دار شدن هیچ تفاوتی باهم ندارند، لازم نمی باشد که این مقاله را مطالعه کنید چون در این مقاله فقط میخواهیم که به این موضوع رسیدگی کنیم که چگونه بر اساس انتخاب آگاهانه‌مان پسر یا دختر دار شده باشیم

 

 

پس بازهم این سوال را از شما خواهیم کرد، پسر می‌خواهید یا دختر

 

در اغلب خانواده هایی که تازه تشکیل زندگی میدهند بین زن و مرد بر سر جنس فرزند اختلاف نظر وجود داشته است؛ عده ای طرفدار دختر و عده ای دوستدار پسر می باشند شاید هم برای برخی اشخاص چندان تفاوتی وجود نداشته باشد زیرا هنوز صاحب هیچ کدام نبوده اند !

در قدیم چون به نیروی کار مرد بیشتر از زن نیاز بوده است اگر خانواده‌ای صاحب فرزند پسر نی باشد برای رسیدن به این نعمت شاید بعضی از افراد خانواده به بالاتر از هشت تا هم برسد تا سرانجام یکی از آنها پسر بوده باشد.

این شد که آمار فرزندان یک خانواده بسیار بالا رفته است، و نیز خیلی از خانواده‌ها به دلیل این موضوع دچار فروپاشی شده اند و این به عنوان یک معضل خیلی از خانواده‌ها را عذاب میدهد.

اما اکنون با استفاده از دانش پزشکی، زیست شناسی (بیولوژی) و علم تغذیه، شما قادر خواهید بود جنسیت فرزندتان را خودتان انتخاب کرده باشید، این یک بلوف اغراق آمیز نبوده است، باور کنید

 

 

روز کم بودن دما تا وسط روز وقت خواهید داشت که برای پسردار شدن اقدام کرده.

البته عده ی خوش شانسی هم داشته اند که روز تخمک گذاری درد تیر داری را در سمت راست بدن خود احساس بکنند.

با ترشحات دهانه رحم نیز خواهد توانست روز تخمک گذاری را حدس بزنید که البته  دقیقتر هست:

روزهای پس از پایان پریود دهانه رحم خشک میشود.

اما از ۴ تا ۵ روز بعد از پایان پریود ترشحات اغاز میشود. روزی که زیادترین ترشحات و لیزترین و کشدار ترین ترشحات را دارند شک نکرده باشید که روز تخمک گذاریتان را پیدا میکنید.

 

نشانه تمام شدن روز تخمک گذاری هم این می باشد که در اواخر روز ترشحات غلیظ تر خواهد شد. وقتی این اتفاق می افتد دیگر فرصت شما برای پسر دار شدن به اتمام میرسد.

 

 

این کار را نیز باید از ۳ ماه پیش تر شروع شود

 

اگر خواستید خیالتان راحت بشود از هر دو روش استفاده بکنید. البته روش ترشحات دقیق تر هست.

از کیت های پیش بینی تخمک گذاری هم اگر توانستید استفاده کرده باشید.زیرا تا ۲۴ ساعت پیش از تخمک گذاری شما را با خبر کرده است.

تمام موارد تغذیه ای را رعایت بکنید. خواهشا مقاله ارتباط رژیم غذایی با صاحب پسر شدن یا دختردار شدن را نیز مطالعه کرده باشید.

برای داشتن فرزند پسر شوهرتان را از مصرف سیگارو مواد مخدر و مشروبات الکلی  دور بکنید.

خوردن قرص فولیک اسید ویتامین A  و e را شروع کنید.هم خودتان و هم همسرتان.

حتما خود نیز و همسرتان خرمای زیاد استفاده میکند، به ویژه ماه آخر.

روزی ۱ استکان کاسنی  به مدت ۴۰ روز پیش از انعقاد نطفه استفاده بکنید.

در ۱ بطری به نسبت ۴(اب- به ۱(جوش شیرین-مخلوط کرده ودر دستشویی منزلتان قرار دهید و بعد از هر بار پاک شدن خود را با جوش شیرین شسته کنید

 

salamatmag 2 3 300x150 چه کار کنيم بچه مان پسر شود

 

مصرف ترشیجات برای پسردار شدن

 

جالب است دانسته باشید که خوردن ترشی پیش از آغاز روند بارداری، شانس هر زن و مردی را در داشتن پسر بچه بالا میبرد. در حقیقت، از آن جایی که ترشی ها غنی از نمک می باشد و شامل درصد بالایی از سدیم و پتاسیم بوده است، اضافه کردن چند وعده ترشی در منوی غذایی روزانه خانواده موجب میشود تا اسپرم مرد، بارور کردن تخمک همیر خود را ساده تر بکند.

 

 

مصرف میوه و سبزیجات و انتخاب جنسیت جنین پسر

 

به عنوان زوجی که قصد به دنیا امدن نوزاد پسری را داشته است، فراموش نکنید از آن جایی که میوه ها منبع طبیعی از پتاسیم می باشند، پس مصرف آن ها تاثیر مشابه ای مشابه مصرف غلات و حبوبات گندم کامل داشته است. به یاد بیاورید که مصرف اغلب میوه های سرشار از پتاسیم مثل طالبی و زردآلو شانس پسر شدن جنین را در انسان بالا میبرد. بعلاوه این موارد، به خاطر بیاورید از آن جایی که بعضی از سبزیجات مثل سیب زمینی، اسفناج، لوبیا و کدو حاوی سطح بالایی از پتاسیم می باشد، بعد اضافه کردن این سبزیجات به رژیم غذایی روزانه حتما قادر هستند شانس شما را در داشتن نوزاد پسر در آینده زیاد میکند.

 

 

افزایش شانس پسردار شدن با تخم کدو تنبل

 

از آن جهت که دانه های درون کدو حاوی سطح بالایی از اسیدهای چرب امگا ۳ و روی می باشد، پس از استفاده روزانه آن ها شانس شما را در پسر شدن فرزندتان بالا میبرد. و نیز، فراموش نکرده باشید استفاده امگا ۳ که نوعی اسید چرب خیلی مفید برای بدن هست، عملکرد قلب و عروق را خوب میکند و باعث بالا میبرد سرعت جریان خون در بدن انسان می باشد.

به همین دلیل، استفاده تخم کدو تنبل روند جریان خون به اندام های جنسی اقایان را زیاد میکند و باعث به تولید اسپرم سالم و زیاد در بدن آن ها خواهد شد. از سوی دیگر، استفاده از تخم کدو تنبل به وسیله خانوم ها باعث شده است که محیط داخلی رحم آن ها برای زنده ماندن اسپرم های مرد (کروموزوم Y که اسپرم پسرانه می باشد) مساعد بشود. نکته دیگری که در مورد دانه کدو تنبل کم اهمیت است، وجود مقدار بالایی از روی در آن می باشد، که به عنوان یک عنصر کلیدی در زیاد کردن بردن شانس فرد برای داشتن جنین پسر ایفای نقش خواهد کرد.

 

از بعضی دانه های دیگری که دارای ارزش غذایی مشابهی می باشد، می توان به دانه کتان و بادام اشاره بکنیم. در اخر، در نظر داشته باشید که مصرف این نوع مواد غذایی هم شانس شخص را در داشتن نوزاد پسر به میزان قابل توجهی بالا میبرد.

 

حتما شما هم این روزها در مورد اسپرم اهدایی شنیده اید برای شما هم این سوال پیش آمده است که آیا با اسپرم های اهدایی می توان باردار شد شما مخاطبین عزیز می توانید برای رسیدن به پاسخ این سوال به پست اهدای اسپرم برای باروری مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

استفاده مارچوبه به منظور بالا بردن شانس مادران برای پسردار شدن هست

 

به خاطر داشته باشید که مارچوبه به دلیل یکی از زیبا ترین سبزیجات برای بالا بردن شانس پسر شدن جنین به شمار خواهد رفت. از آن جایی که این ماده غذایی حاوی مقادیر زیادی از مواد معدنی حیاتی و ویتامین ها مثل ویتامین D، B-12، C و پتاسیم هست و این مواد معدنی هم در بقای اسپرم اقایان در داخل بدن خانوم ها کمک زیای خواهد کرد، در نتیجه استفاده مارچوبه در دورانی که شخص تصمیم به باردار شدن داشته باشد، برای بالا بردن احتمال پسر دار شدن جنین او خالی از لطف نبوده است.

 

 

نوشته چه کار کنيم بچه مان پسر شود اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.