وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۸ام تیر ۱۳۹۷

ارگاسم شدن طول عمر زنان را زیاد میکند

1 300x150 فوايد به ارگاسم رسيدن زنان

 

در این مقاله در سلامت مگ به فوايد به ارگاسم رسيدن زنان می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

فایده های ارگاسم و ارضا شدن زنان

 

از فواید رابطه جنسی برای اقا و خانوم بسیار گفته اند که در ادامه همان صحبت ها می رسیم به این که آیا ارگاسم و ارضا شدن خانوم ها قادر است تاثیراتی در تغییرات جنسی رو به مثبت در جسم آنها به وجود اورد.ارگاسم

 

 

فواید ارگاسم در زنان و رابطه زناشویی

 

مواد شیمیایی طبیعی مثل دوپامین، اندورفین و سروتونین با آزاد شدن در زمان ارگاسم وارد جریان خون شده اند که احساس های خوبی و تسکن دهنده مثل شادی، سرخ شدن، گرما و خواب آلودگی را به وجود اورند. آستانه تحمل درد در طول ارگاسم افزایش خواهد یافت که ما را برای توقف درد آماده میکند. رابطه جنسی با همسرتان نه تنها لذت بخش هست بلکه به کم کردن دردها و ناراحتی های اولیه زندگی کمک کرده است

 

 

به ارگاسم رسیدن چه مزایایی دارد

 

 

درمان سردرد ها

 

برای اشخاصی از شما که مستعد میگرن و سردرد هاي نیمه – بعد از ظهری می باشید، شاید زمان آن باشد که در اندکی حیله گری و ترفند زياده روي بکنید و لذت ببرید. رابطه جنسی، اندورفین آزاد کرده است که میتواند سردردهای مداوم را تسکین ببخشد، در نتیجه دفعه بعد که نیاز به اندکی آرامش داشته اید، رفتن به رخت خواب رابه جای استفاده از قرص هاي سردرد بررسی بکنید.

 

حتما برای شما هم این سوال هم پیش آمده است که چگونه باید فهمید زنان به ارگاسم رسیده اند و ارضا شده اند شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست چگونه بفهميم همسرمان به ارگاسم رسيده مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

به بیخوابی ها پایان دهید

 

اگر به دنبال راهی برای خاتمه دادن به بیخوابی هاي شبانه می باشید، پس دیگر به جلو نگاه نکرده و یک تلاش جدی در روابط جنسی نه تنها از لحاظ فیزیکی شما را خسته خواهد کرد، بلکه فشار شدید آکسیتوسین بعنوان یک کمک کننده به خواب برای برخی از ما عمل خواهند کرد که بنظر می رسد نمی‌توانیم چشم هایمان را ببندیم در حالی که این حق ما می باشد.

 

 

پایان دادن به سکسکه

 

مطمئن شوید که، سکسکه امکان ندارد که ناتوان کننده ترین ناخوشی موجود باشد، اما حبص نفس قادر است واقعا خیلی زود دلسرد کننده بوده باشد. ظاهراً، تحریک کردن عصب پاراسمپاتیک مغز «عصب جمجمه اي که به سوی شکم پایین امده است» میتواند پایان دهنده آن سکسکه هاي مداوم بوده باشید . برترین راه برای تحریک آن عصب چه می باشد ؟ درست متوجه شدید: رابطه جنسی.

 

10 300x150 فوايد به ارگاسم رسيدن زنان

 

انقباضات PMS «قاعدگی »

 

ما می‌دانیم که روابط جنسی امکان دارد آخرین چیز در ذهن شما باشد وقتی که شما از فشار انقباضات قاعدگی رنج برده اید، انجام رابطه جنسی واقعا موجب میشود درد از بین برود! وقتی ارگاسم شده اید، بعضی از انقباضات ماهیچه هاي تخمدان را شل خواهد کرد و مواد شیمیایی در ذهن آزاد شده اند که هر دوی انها بعنوان منابع طبیعی رفع درد عمل خواهند کرد .

 

 

رهایی از افسردگی

 

برای برخی از ما که از افسردگی یا استرس رنج برده ایم، شاید دوران آن هست که نگاهی بیرون بطری هاي دارو انداخته و به دنبال بعضی رفع دردهای طبیعی باشیم. ارگاسم ها مغز را رهنمونی کرده اند تا اندورفین و آکسیتوسین آزاد بشود، دو ماده شیمیایی که میتواند حال شما را التیام بخشیده است و علاقه را بالا میبرد

 

پژوهش هایی که در دانشگاه کویینز در ایرلند بر روی ۱۰۰۰ مرد میانسال انجام شده است ٬ نشان میدهد که برقراری رابطه زناشویی دایمی موجب افزایش طول عمر مردان میشود . و آنهایی که همیشه در رابطه جنسی به ارگاسم رسیده اند تعداد مرگ و میر کمتری در مقایسه با آن هایی که به ارگاسم نمیرسند داشته اند.علتش هم میتونه به دلیل کم بودن سطح هورمون های استرس بعد از برقراری رابطه جنسی بوده باشد .

 

عرق کردن در حین برقراری رابطه جنسی منافذ پوست رو پاک میکنه و احتمال ابتلا به درماتیت ( التهاب پوستی ) رو کم خواهد کرد .

 

داشتن فعالیت جنسی امکان دارد باعث کاهش وزن بشود . زوجین میتونن تمام چربی ها و کربوهیدرات های شامشون رو حین برقراری رابطه جنسی سوزانند.هر بار داشتن رابطه جنسی میتونه ۲۰۰ کالری رو سوزانده . این تعداد سوزاندن کالری با ۱۵ دقیقه دویدن روی تردمیل برابر هست .

 

داشتن فعالیت جنسی قادر است ماهیچه های بدن رو تقویت کرده . تحرکی که در زمان برقراری رابطه جنسی داشته اید باعث تقویت ماهیچه های شما میشود .

 

هر چه زندگی جنسی فعال تری داشته باشید برای همسرتون جذاب ترمی باشد . داشتن فعالیت جنسی زیاد باعث کم شدن فرومون و مواد شیمیایی بدن شده است

 

برقراری رابطه جنسی مانند یه مسکنه که ده برابر موثرتر از داروهای مسکن هست . درست لحظه پیش از به ارگاسم رسیدن٬ سطح هورمون اکسی توسین پنج برابر زیاد میشود و نیز سطح هورمون اندورفین نیز بسیار کم میشود . این مواد درد رو از یه سردرد ساده میگیرد تا آرتروز و یا میگرن رو بدون هیچ عوارضی کم میکنند . به علت اینکه فشار رگ های خونی مغز در زمان برقراری رابطه جنسی کاهش می یابد ٬ سردرد های میگرنی نیز نابود میشود . پس اگه سر درد داشته اید از برقراری رابطه جنسی امتناع دوری نکنید زیرا میتونه درمان سردرد شما باشد نه اینکه اونو شدیدتر بکند .

 

بوسیدن روزانه همسرتون به معنیه کم شدن نیاز به مراجعه به دندان پزشک هست . بوسیدن براق رو تحریک خواهد کرد و باعث تمیز شدن غذای مانده بین دندون ها میشه و ترشی دهان رو کم میکند و از پوسیدگی دندان جلوگیری خواهد کرد .

 

داشتن فعالیت جنسی میتونه درمانی برای گرفتگی بینی بوده باشد ٬ یه آنتی هیستامین طبیعی که با تنگی نفس و تب شدید مبارزه کرده است .

A ( که سیستم ایمنی بدن رو افزایش میده ) در بدن است .

 

نوشته فوايد به ارگاسم رسيدن زنان اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.