وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۸ام تیر ۱۳۹۷

داشتن رابطه جنسی عمر را زیاد میکند

salamatmag 2 75 300x150 داشتن رابطه جنسي عمر را زياد مي کند

 

در این مقاله در سلامت مگ به تاثیر رابطه جنسی موفق بر زندگی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

بهبود حس بویایی

 

پس از رابطه جنسی ترشح هورمون پرولاکتین زیاد میشود. این هورمون باعث میشود تا سلول های بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز به وجود اورند. (در دوران شیردهی نیز این بهبودی حس بویایی در زنان مشاهده میشود)

 

کم شدن خطر بیماریهای قلبی: داشتن بیش از ۳ نوبت رابطه جنسی در طول هفته خطر ابتلا به بیماری های قلبی را دراقایان به نصف خواهد رساند. رابطه جنسی کلسترول بد خون را نیز کم میکند.

 

کاهش وزن و تناسب اندام: رابطه جنسی یک نوع فعالیت بدنی محسوب میشود. یک رابطه جنسی پرحرارت ۲۰۰ کالری انرژی خواهد سوزاند، یعنی معادل ۱۵ دقیقه دویدن بر روی دستگاه ترد میل (دو ثابت). ضربان قلب شخص برانگیخته (از لحاظ جنسی) از ۷۰ بار در دقیقه به ۱۵۰ بار در دقیقه بالا میرود. انقباضات حین رابطه جنسی موجب میشود تمرین و درگیر شدن عضلات لگن، رانها، باسن، بازوها، گردن و قفسه سینه بشود.

پلاسمای منی اقایان شامل هورمونهای تحریک کننده غدد تیروئید هست، که می تواند موجب افزایش متابولیسم پایه در زنان و کاهش وزن آنان بشود

 

رابطه جنسی بعضی موقع قدرتمند، ضعیف، پر حرارت، غیر صمیمانه، بخشش آمیز و یا حتی غیر قابل بخشش هست. زمانی که احساسات شما به اوج خود رسیده است امکان دارد غیر قابل کنترل شده باشد و برقراری رابطه جنسی در نظرتان مثل میوه ممنوعه جلوه کرده است. رابطه جنسی راه طبیعی حتمی ساختن بقای نسل انسان هست. از همان ابتدا کودکی گویی وارد یک مسابقه شده ایم و باید از قوانینی که خداوند برایمان گذاشته، پیروی بکنیم. بعضی موقع باید بگوییم “بله” و در مواقعی ” نه.” کم کم لایه های گناه بر روی شانه های بی گناه جوانیمان سنگین و سنگین تر میشود و به سبب آن به درک و احساس، دست پیدا خواهیم کرد و درک میکنیم که چگونه باید زندگی بکنیم. به رابطه جنسی می توان به عنوان نوعی رابطه رهبریت نگاه میکند. هورمون هایی در بدنمان ترشح شده است که به واسطه آن نیاز داشته ایم به رضایت جنسی دست پیدا بکنیم. امکان دارد این امر باعث نامیدی و ناکامی نیز شده است. محرماتی وجود داشته است که ما باید از انجام آنها خودداری کنیم. شهوات جنسی یکمرتبه انسان را از خود بی خود کرده است و لحظه ای دیگر هیچ تاثیری از آنها وجود نخواهد بود. بعضی از گناهان هیچ گاه قابل بخشش نبوده اند. بعضی از افراد نیز می باشند که هیچ گاه دست از گناهان خود بر نداشته. نیازهای جنسی باعث تحریک انسان میشود و این امر به صورت فرایند مکرری در تمام طول عمر ادم ادامه پیدا میکند. عده ای از افراد طوری زندگی کرده اند که تا آخر عمر خود از خوشی برقراری رابطه جنسی لذت برده اند. آنها افراد خوش شانسی می باشند…البته همه ما باید اینجوری باشیم. رابطه جنسی به معنای زندگی…طعم خوش زندگی. زندگی که باید با دیگرن تقسیم بشود، زندگی که باید آنرا برای خود خلق بکنید.

 

حتما برای شما هم تا به حال این سوال پیش آمده است چگونه باید فهمید زنان به اوج لذت جنسی رسیده اند و ارضا شده اند شما مخاطبین عزیز می توانید برای رسیدن به پاسخ این سوال به پست چگونه بفهميم همسرمان به ارگاسم رسيده مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

salamatmag 1 82 300x150 داشتن رابطه جنسي عمر را زياد مي کند

 

درست نبوده که پس از شروع رابطه، خیلی سریع با طرف خود رابطه جنسی برقرار میکنند. این کار ممکن هست شما را به جایی بکشاند که خودتان اصلا دوست نداشته باشید. درست کردن رابطه جنسی تا قبل از ازدواج کاری اشتباه می باشد و شما را ملزم به قبول بعضی تعهدات کرده اند. عده زیادی از مردم دوست نداشته است فقط به خاطر سرگرمی و تفریح رابطه جنسی برقرار کنند. رابطه جنسی یک عمل کاملا شخصی هست که اصولا از روی تصادف و اتفاق روی نداده است… و نباید هم اینچنین بوده باشد. بهترین کار این هست که به اخلاقیات، اصول و ارزش های خود پایبند باید باشید. هیچ گاه این موارد را به خاطر دستگرمی زیر پا نزارید

 

 

پژوهش ها نشان داده است بالا رفتن فعاليت‌های جنسی برای قلب مردان ضرر دارد .

اگر تعداد دفعات رابطه جنسي بالا برود ميزان اسپرم در هر دفعه انزال کم میشود و اگر اين ميزان كه بطور عادی بين ۴۰ تا ۶۰ ميليون اسپرم در هر ميلي ليتر مايع مني هست، به كمتر از بيست ميليون اسپرم رسید مي تواند در زمينه باروري ايجاد مشكل بکند و در صورتی میزان اسپرم عادی است و فرد قدرت باروری به دست خواهد اورد که چند روز رابطه جنسي انجام نمیشود ؛ در حقیقت وجود چند روز استراحت در بین رابطه های جنسی باعث جبران انرژی از دست رفته و بازسازی بدن میشود

 

salamatmag 3 59 300x150 داشتن رابطه جنسي عمر را زياد مي کند

 

به گفته این پژوهشگران، علت انجام این تحقیق این بود که اطلاعات چندانی در مورد ارتباط بین رابطه جنسی و مرگ وجود ندارد؛ فعالیت آنها محققان دیگر را نیز ترغیب میکند تا مطالعات مشابهی را، به خصوص در مورد خانوم ها که اطلاعات مربوط به آنها بسیار کم هست، انجام بدهند.تیم تحقیقاتی دکتر دیوی اسمیت، اقایانی را مورد مطالعه قرار میدهند که دچار بیماری قلبی بشوند و هدف آنها این می باشد که دریابند رابطه جنسی منظم به بهبود بیماری های قلبی کمک کرده باشد یا خیر. آنها پس از توضیح هدف تحقیق خود، از اقایان در مورد میزان روابط جنسی آنها سوال کرده اند و پاسخ ها را در طبقه بندی از «هرگز» تا «هرروز» قرار میدهند.

 

پس از ۱۰ سال، میزان مرگ و میر در این جمعیت ۱۰۰۰ نفری اندازه گیری شده است. به گفته تیم تحقیقاتی دکتر دیوی اسمیت، میزان مرگ در مردانی که در هفته، دو بار رابطه جنسی برقرار میکند، ۵۰ درصد کمتر از اقایانی بود که رابطه جنسی آنها به ماهی یک بار محدود شده است.

پژوهش ها نتوانستند عواملی را پیدا کنند که با میزان روابط جنسی مردان رابطه به وجود اورند. آنها به دنبال عاملی می باشند تا نتایج یافته های آنها را توجیه بکند. به عنوان مثال،‌ اقایان سالم تر و دارای اندام متناسب تر که شیوه زندگی سالم تری داشته اند، بیشتر در رابطه جنسی شرکت کرده اند. حتی در این صورت، آنها نخواهند توانست دلیل تفاوت میزان مرگ را توجیه بکنند. به گفته دکتر دیوی اسمیت، تأثیرات هورمونی روابطجنسی نیز یکی دیگر از علل های محتملی هست که می تواند یافته های این تحقیق را توجیه بکند.

تیم تحقیقاتی دکتر دیوی اسمیت به دنبال انجام تحقیقات دیگری در این زمینه می باشند و امیدوارند که این نتایج دوباره تکرار شده باشد. به باور این تیم، مردم باید از فواید یک زندگی جنسی فعال مطلع شوند. به گفته آنها، موارد دیگری مثل مصرف اغلب میوه و سبزیجات نیز باید مورد توجه قرار میگیرد.

 

البته دو محقق دیگر، از مطالعات دکتر دیوی اسمیت انتقاد کرده است و گفتند:«این نتایج، در مورد بسیاری از بیماری های قلبی که تشخیص داده نشده باشد ، اتفاق نمی افتاد.»

نوشته داشتن رابطه جنسي عمر را زياد مي کند اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.