وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۷ام تیر ۱۳۹۷

داشتن رابطه جنسی موفق عمر را زیاد می کند

salamatmag 1 81 300x150 تاثیر رابطه جنسی موفق بر زندگی

 

در این مقاله در سلامت مگ به تاثیر رابطه جنسی موفق بر زندگی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نبوده که هر کس فقط به فکر خواسته ها و نیازهای شخصی خود بوده است بلکه روابط جنسی یک رابطه دوسویه هست که هر یک از طرفین ضمن توجه به خواسته ها و نیازهای خویش باید به خواسته ها و نیازهای طرف دیگر نیز نگاه کنند . پس تنها زمانی باید به روابط جنسی و نزدیکی اقدام بکنید که دو طرف آمادگی برقراری رابطه جنسی را داشته است.

بیش از آنکه تعداد روابط جنسی و نزدیکی در زندگی زناشویی اهمیت دارد کیفیت روابط جنسی هست که اهمیت داشته و بسیاری از مردان و زنان می باشند که شاید هر شب رابطه جنسی دارند ولی از سلامت جنسی برخوردار نبوده اند و کسانی هم می باشند که در روابط زناشویی خود در طول ماه فقط ۲ بار رابطه جنسی دارند و از سلامت جنسی هم برخوردا می باشند . در نتیجه برای داشتن روابط جنسی لذت بخش و درست در زندگی زناشویی باید سه اصل مهم و اساسی را رعایت بشود

 

 

بوسه را فراموش نکنید

 

هنگام نزدیک شدن به طرف خود ، اورا بو کند ، بعد ببوسید ، لبهای بالایی و پائینی طرف را جداگانه بوس کرده ، مک بزنید و یادتان باشد که هیچ عجله ای بخرج نداده باشید ، بعد هر دو لب طرف را بوسیده بعد از مدتی زبان خود را یواش لای لبهای طرف قرار بدهید و بطور ملایم به درون دهانش فشار داده و با زبان خود قسمتهای داخل دهان و زبان او را نوازش کنید. بوسه ها باید با احساس و طولانی بوده باشند و نباید بسادگی از آن بگذرید ، بوسه باید پر هوس و پر شرر بوده باشد ، بوسه های خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نکرده و بوسیدن ، لیس زدن و نوازش باید شامل حال تمام قسمتهای پوست طرف بشود.

 

بوسیدن نقاط حساس صورت مانند لب ها ، لپ ها ، پیشانی ، اطراف گوش ، لاله گوش ، گردن ، سینه ها ، اطراف سینه ، روی شکم ، اطراف ناف ، پهلوها ، کشاله ران ، پشت زانو، ساق پا و اطراف قوزک توانسته است حس خوبی در شریک جنسی به وجود اورد. البته نقاط حساس بدن هر شخص با شخص دیگر متفاوت هست . غیر از بوسیدن ، لمس پوست در نقاط مختلف با لب ها نیز لذتبخش هست. در این حالت لب بصورت مستمر روی یک امتداد بر روی پوست به آرامی کشیده شده است و سطح لب مماس با پوست بوده است. با این حرکت نیز می توان نقاط حساس شریک جنسی را کشف بکند . کشف نقاط حساس کمک می کند تا در مرتبه های بعدی رابطه جنسی با تمرکز بر این نقاط میزان لذت شریک جنسی را بیشتر بکند و رابطه جنسی موفق تر و لذتبخش تری با او برقرار کند.

 

salamatmag 3 58 300x150 تاثیر رابطه جنسی موفق بر زندگی

 

در رابطه جنسی زنان باید مراقب رفتار خود بود چون اشتباهای در رابطه جنسی رخ دهد ممکن است طرف مقابل را بی میل و سرد کند شما مخاطبین عزیز برای اینکه با اینگونه اشتباهات آشنا شوید می توانید به پست اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی می کنند مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

یکی دیگر از فعالیت های پیش از نزدیکی بوسیدن نواحی اطراف ناحیه تناسلی بوده است . بوسیدن ناحیه باسن و کشاله ران در هر دو طرف لذت بخش هست. بوسیدن اطراف ناحیه تناسلی در زنان و بوسیدن کیسه بیضه در مردان بسیار لذت بخش و محرک بوده است . لمس زیر آلت تناسلی از بیخ آلت تا محل ختنه گاه در مردان و بوسیدن و لمس لب های بزرگ آلت تناسلی زنان برایشان بسیار لذت بخش و تحریک کننده هست. در خانمها بوسیدن کلیتوریس و مکیدن سر آن خیلی محرک و لذت بخش بوده است و به تنهایی می تواند زن را به حد نهایی لذت جنسی یا ارگاسم رساند باشد

 

 

رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد

 

ملاک رابطه جنسی موفق و لذت بخش برای افراد در بعضی جزئیات متفاوت بوده اما زمان آن مربوط به کلیاتی هست که نکاتی را به همراه داشته است. برخی از زوجین رابطه جنسی کوتاه را یک رابطه مناسب دانسته و بعضی دیگر برخلاف دسته ی اول راهی برای طولانی شدن رابطه جستجو کرده اند. رابطه جنسی

 

اگر همسران از هم آغوشی با هم مسرور و خوشحال میشوند، چشمشان را به روی بسیاری از خطاهای یکدیگر می بندن. یک رابطه جنسی ایده آل در زمان کوتاه اتفاق افتاده است. کمیت در رابطه جنسی مهم هست. آمیزشی که کمتر از بیست دقیقه الی نیم ساعت زمان میبرد، رضایت بخش نبوده. یک آمیزش ایده آل حداقل نیم ساعت وقت خواهد برد. لذت جنسی یک لذت بسیار اثر و مفرح هست نباید کوتاه و در حد رفع نیاز بوده است. در واقع طولانی و مسرت بخش بودن آن از نشانه های رضایت جنسی هست. متنوع کردن فعالیتهای جنسی موجب طولانی تر شدن رابطه خواهد شد. در بسیاری از اوقات امکان دارد حوصله ی یک آمیزش طولانی را نداشته است اما بعد از نوازشها و تحریکات اولیه این حوصله و میل هم به وجود می اورد.

 

salamatmag 2 74 300x150 تاثیر رابطه جنسی موفق بر زندگی

 

چگونه رابطه جنسی و زناشویی طولانی داریم

 

بعضی موقع هر چه زمان تحریک و نوازشهای مثلا الکی بیشتر بوده است، رابطه ی بهتری شکل می گیرد پس برای شروع عجله نکنید. اما اگر آدم کم حوصله ای بوده اید و همسر شما بداند که صبر شما کم هست یا تندخویی و رفتاری عصبی داشته اید به طول مدت رابطه جنسی امید نداشته باشید. در واقع کافی است، طوری با گشاده رویی و علاقه تمایلتان را نشان داده است تا همسرتان هم با خیال راحت همه ی خواسته هایش را مطرح کرده است.

 

باید بتوانید بخشهای مختلف و متنوعی از بازی و نوازش و ارتباط را با هم تجربه کرده باشید. وقتی حوصله کرده اید و در فرصت مناسب با هم یک رابطه ی زمان بر را تجربه خواهید کرد به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا میشوید این ارضای کافی و کامل، هم اخلاق تان را به لحاظ فیزیولوژیستی بهتر کرده است و هم مهر و محبت تان را نسبت به هم بالا میرود.

برای طول دادن یک رابطه ابتدا باید فرصت و محل مناسب وجود داشته است. مثلا لازم هست که از خواب رفتن بچه ها مطمئن شوید. در مرحله ی بعد لازم هست که آرامش داشته اید و رفتارهایتان با عجله و اضطراب نداشته باشید تا همسرتان هم مضطرب نشود و آمیزش تان دستپاچه و نصفه و نیمه تمام نشده باشد. در شروع رابطه طوری وانمود بکنید که قصد دارید با همسرتان به اصطلاح ور بشوید. خصوصا اگر همسرتان تمایل نشان نداده است یا فکر می بکنید، مخالف هست این روش خوبی هست.

 

نوشته تاثیر رابطه جنسی موفق بر زندگی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.