وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۱۶ام آبان ۱۳۹۷

“);
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail setup Error’, ‘Errors’, event.message);
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail setup Error Solved’, ‘Errors’, ‘JW Player setup Error Solved by Changing to link – error: ‘ + event.message);
});
jwplayer().on(‘error’, function (event) {
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail common Error’, ‘Errors’, event.message);
$(‘.playercontainer’).addClass(“notsupport”);
$(‘.playercontainer’).html(“

“);
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail common Error Solved’, ‘Errors’, ‘JW Player common Error Solved by Changing to link – error: ‘ + event.message);
});

وی هرت ایت – یمن

معاون سخنگوی نیروهای مسلح یمنی از هدف قرار گرفتن و انهدام صدها دستگاه از خودروها و تانک های آمریکایی در ۷۲ ساعات گذشته خبر داد.

سرهنگ «عزيز راشد» در مصاحبه با شبکه وی هرت ایت گفت: هدف قرار دادن این خودروها با وجود حمایت هوایی و دریایی از نیروهای متجاوز بود که به کشته شدن صدها تن از مزدوران متجاوز سعودی منجر شد.

وی اظهار داشت که همه پیشروی های نیروهای متجاوز به سمت منطقه کیلومتر ۱۶ و غرب فرودگاه با شکست مواجه شد.

سرهنگ راشد گفت که نیروهای متجاوز سعودی – آمریکایی از هفت ماه پیش تلاش می کنند تا بندر الحدیده را تحت سلطه خود درآورند، اما آن ها در این زمینه با شکست فجیع مواجه شده اند و همین مساله باعث شده است که آمریکا از راه کارهای مسالمت آمیز سخن بگوید.

وی تاکید کرد تلاش های ناکام دشمن، باعث شد که به دفاع متوسل شود  و نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی از دفاع به حمله به متجاوزان روی آورند و این مساله موجب به فرار گروهی عناصر داعش و القاعده منجر شد.