وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۷ام تیر ۱۳۹۷

نشانه های به ارگاسم رسیدن زنان

salamatmag 1 80 300x150 چگونه بفهميم همسرمان به ارگاسم رسيده

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه چگونه بفهميم همسرمان به ارگاسم رسيده می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

ارگاسم در خانوم ها فرایندی پیچیده هست و بعضی از اقایان نمی‌دانند در یک رابطه عادی زنان باید چگونه به ارضای جنسی رسند.

 

یک اورولوژیست و استاد دانشگاه در این باره می گوید: «بهترین راه برای درک این قضیه، بالا رفتن آگاهی از فیزیولوژی جنسی شریک زندگی می باشد. اقایان باید بفهمند که واکنش همه خانم‌ها هنگام ارگاسم مثل هم نبوده و شدت و ضعف خواهد داشت ولی به‌طور کلی بعضی تغییرات را همه خانم‌ها موقع ارگاسم تجربه خواهند کرد که مهم‌ترین آنها، به وجود امدن انقباضات در عضلات کف لگن و رحم، بالا رفتن ضربان قلب و حالت فروکش جنسی هست.»

 

دکتر متخصص در این باره همچنین می گوید: «توجه به این مساله نیز اهمیت زیادی دارد؛ خانم‌ها برای رسیدن به ارگاسم، اولا باید رابطه عاطفی خوب با همسر خود برقرار کنند و ثانیا برای رسیدن به ارگاسم، لازم است ۱۵-۱۰ دقیقه زمان همراه با تحریکات کافی و موثر داشته باشند اگر این اتفاق نمی افتاد، حتما خانمی ارگاسم یا ارضای جنسی را تجربه نمی کند. در حالی ‌که حدود ۹۰ درصد مردان ظرف ۲ دقیقه پس از برقراری رابطه ارضا شده اند.» رییس انجمن علمی سلامت خانواده در پایان می گوید: «اگر خانمی باوجود برانگیختگی جنسی، تحریک‌های مناسب و صرف مدت زمان لازم نتواند ارگاسم را تجربه بکند، به اختلال در ارگاسم ابتلا است

 

 

خیلی از مردان این سوال را پرسیده اند که چگونه بدانیم همسرمان به ارگاسم میرسد و یا ارضا میشود در این جا نشانه های ارضا شدن زن ها را بیان کرده ایم

 

۱-نوک پستانها سفت خواهد شد: نفس نفس زدنهای تند امکان دارد نشان دهنده این بوده است که خانمتان حتما ارضاء میشوند=

۲-احساساتی شده است: برخی از مواقع به ارگاسم رسیدن زن همنطور موجی از احساست در او بوجود می آورد که شروع به گریه کرده است

۳- به خواب رفته است: البته بیشتر مردم فکر میکنند این حالت درمردان اغلب ظاهر میشود اما در حقیقت این چنین نبوده است به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفته است و پشتش را به شما میکند بی احترامی از جانب او حساب نکنید این خود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن بوده است

 

۴-نیاز به آغوش صمیمی : بعد از به ازگاسم رسیدن دوست دارند که شما محکم آنها را در آغوش گرفته باشید این کار احساس حوبی به آنها دست داده است و به عنوان خاتمه کار مفید بوده است.

 

۵-نمیتواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به دلایل لرزش پاها قادر به راه رفتن نبوده است لرزش پاها و بدن بدین معنا هست که شما بعنوان یک مرد وظیفه خود را به نحو احسن انجام میدهند.

 

۶-نمیتواند در موردش حرف نزده باشیند : اگر خانمتان پس از اتمام کار نتوانست در مورد رابطه جنسی با شما حرف نزنن یا بعضی موقع حرفهای حین رابطه جنسی را تکرار کرده است این نشانه مثبتی است

 

 

یکی از نگرانی های زنان درباره ی رابطه جنسی مشکل آنها در رسیدن به ارگاسم هست. در این مقاله نکاتی را برایتان عنوان کرده ایم که مطمئناً موثر خواهد می باشد:

 

شاید همیشه این سوال در ذهنتان پیش بیابد که چرا زنان دیرتر از مردان ارضا می شوند شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به پاسخ این سوال می توانید به پست دلیل دير ارضا شدن و عدم ارگاسم زنان چیست ؟ مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

نکات روحی

 

salamatmag 2 73 300x150 چگونه بفهميم همسرمان به ارگاسم رسيده

 

پیشبینی رابطه جنسی

 

برای خیلی از خانم ها زمانی که درمورد رابطه جنسی خیالبافی کرده اند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیال بافی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده بکنند. این روش همچنین به خانم ها کمک خواهد کرد بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها شده است (مثلاً داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده بکنند. این “شروع گرم” می تواند به راحت تر رسیدن به “پایان” کمک کرده باشد.

 

 

ریلکس باشید

 

خیلی از زنان برای اینکه بتوانند به لذت جنسی دست یابند، نیاز به برزخ و وقفه خواهند داشت. این به خاطر آن هست که فشار احساسی بر واکنش جنسی تاثیر منفی داشته است. پس پیش از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش دهید، یک حمام داغ گرفته، یک کتاب مطالعه کنید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما مفید است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک خوبی میکند.

 

 

چیزهایی که باعث حواسپرتی شده است را از حذف کنید

 

بسیاری از زنان موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به کارهای روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سروصدا، وجود حیوانات در اتاق و از این قبیل پرت خواهد شد. باید ببینید که چه چیزهایی باعث حواسپرتی شما شده است و آنها را حذف کنید تا بتوانید حین رابطه جنسی عالی روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا کرده باشید، تمرکز داشته باشید تا راحتتر به ارگاسم برسید.

 

 

عصبانیتتان را خاموش بکنید

 

داشتن رابطه جنسی با یک جوجه تیغی خیلی دشوار است—این احساسی هست که خیی از خانم ها وقتی از دست همسرشان عصبانی می باشند، حس خواهند کرد. عصبانیت آدم ها را از هم دور خواهد کرد. برای خانم ها نیاز هست که قبل از هرنوع رابطه جنسی، شعله عصبانیتشان را خاموش بکنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان ارتباط داشته باشند. بیشتر خانم ها برای اینکه بتوانند از طریق دستگاه تناسلیشان با کسی ارتباط یابند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار بکنید.

 

 

نگران بدنتان و نقص های آن نباشید

 

کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول میکند و تحسین کردن بدنتان هست. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمیتان دارید، واکنش جنسی شما از نابود میشود و به ارگاسم نمیرسید. به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدنتان را خواهد گرفت. یادتان باشد که بیشتر مردها با یک همسر علاقه مند و مایل است که تحریک بشوند نه با یک اندام کامل و بی عیب.

 

 

حین سکس، تمرکز شهوانی داشته باشید

 

برای این منظور لازم هست که ذهنتان را وارد حیطه شهوانی و جنسی بکنید تا قدرت تحریک پذیری جسمیتان زیاد بشود. برای کمک به اینکار روی کارهایی که همسرتان انجام داده است تمرکز بکنید.در واقع بهترین روش نگاه کردن به رفتار همسرتان و نگاه کردن به چشمهای او هست.

نوشته چگونه بفهميم همسرمان به ارگاسم رسيده اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.