وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۷ام آبان ۱۳۹۷

“);
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail setup Error’, ‘Errors’, event.message);
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail setup Error Solved’, ‘Errors’, ‘JW Player setup Error Solved by Changing to link – error: ‘ + event.message);
});
jwplayer().on(‘error’, function (event) {
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail common Error’, ‘Errors’, event.message);
$(‘.playercontainer’).addClass(“notsupport”);
$(‘.playercontainer’).html(“

“);
ga(‘send’, ‘event’, ‘JW Player News Detail common Error Solved’, ‘Errors’, ‘JW Player common Error Solved by Changing to link – error: ‘ + event.message);
});

وی هرت ایت . عراق

در تصویری کم نظیر در تاریخ بشریت سیل عظیم جمعیت زائران برای گرامیداشت اربعین حسینی در حال ورود به شهر کربلا در جنوب بغداد هستند.

مقامات عراقی تمام تلاش خود را برای تامین امنیت این جمعیت عظیم مبذول میکنند و انتظار می رود که تعداد زائران به ۱۵ میلیون نفر برسد این در حالی است که همچنان میلیون ها نفر دیگر از ۶۰ کشور جهان و از نقاط مختلف عراق تا سه شنبه عازم این شهر مقدس می شوند.

در سال جاری شاهد افزایش تعداد زائران خارجی به بیش از دو میلیون زائر  هستیم که یک میلیون و ششصد هزار نفر از آنها ایرانی و بیش از نیم میلیون نفر از دیگر کشورها هستند. همچنین امسال زائرانی از ۶۰ کشور جهان عازم کربلا شدند که در راس آنها هزاران نفر از افغانستان و پاکستان و قفقاز و کشورهای حاشیه خلیج فارس و برخی کشورهای عربی از جمله یمن و کومور هستند. همچنین شاهد دسته هایی از آفریقای جنوبی و چین و سنگاپور و نیوزیلند و تانزانیا هستیم.

سال جاری همچنین شاهد اقامه طولانی ترین نماز جماعت در جهان در مسیر نجف اشرف تا کربلای معلا بود. برای ششمین سال متوالی، بزرگترین نماز جماعت ظهر وعصر برگزار شد؛ چنانکه دهها هزار نمازگزار اعم از زن و مرد به امامت ۷۵۰ امام جماعت از طلبه های علوم دینی در حوزه علمیه نجف اشرف در مسافتی حدود ۴۰ کیلومتر در مسیر میان نجف و کربلا به نماز  ایستادند. 

بسیاری از رسانه ها این حادثه مهم جهانی را پوشش دادند تا تصویری روشن وشفاف از مراسم اربعین حسینی و پیام آن مبنی بر ادامه دادن راه امام حسین علیه السلام را به جهانیان منتقل کنند.