وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۲۱ام خرداد ۱۳۹۷

روش های شروع رابطه جنسی

salamatmag 3 26 300x150 مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی

 

در این مقاله در سلامت مگ به مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

برنامه ریزی برای رابطه جنسی

 

راز موفقیت زوج های خوشبخت در این نیست که در تمام روز های هفته با هم رابطه جنسی برقرار کنند. در واقع زوج های موفق بر اصول یک برنامه زمانی مشخص رابطه جنسی تشکیل میدهند. از سوی دیگر عدم برقراری این نوع رابطه در طولانی مدت نیز به هیچ وجه قابل قبول نبوده چرا که روابط جنسی، نزدیکی دو طرف را تقویت میکند و به آن ژرفا خواهد بخشید. اظهار می کنند اشخاصی که از برقراری رابطه جنسی با یکدیگر پرهیز میکنند، میان خود فاصله بسیار زیادی را درست می کنند و پس از چندی اشخاص غریبه در نظرشان بیش از شریک فعلی زندگی شان جذاب جلوه کرده. و نیز دفعات منظم سکس برای آقایون اهمیت زیادی دارد.

دکتر لورا برمن، مدیر مرکز برمن در شیکاگو در این رابطه می گوید: “یکی از راههایی که می تواند دو نفر را نزدیک به هم نگه دارریم این است که آن دو از نظر جنسی به هم نزدیک بشوند. تنها راه رسیدن به نزدیکی و صمیمیت نیز همین مورد می باشد.” زمانی که مرد به تعداد دفعات منظم با همسر خود رابطه جنسی ندارد، او حس رمانتیک بودن خود را از دست خواهد داد؛ پس از اندکی خانم نیز شور و حرارت جنسی خود را از دست داده و به همین منوال یک دور تسلسل به وجود می اید.” از طرف دیگر بد نیست که اجازه بدهید یکی دو هفته بدون وجود سکس سپری بشود، در حقیقت تعداد زیادی از زوج های موفق، یک بار در هفته این کار را انجام داده اند.نکته کلیدی این است که هر دو از این یک بار نهایت لذت را می برند

 

 

ازدواج دشوار است زیرا نیاز به آموزش دارد

 

آن نیاز به آموزش دارد چون ما چیزی از مهارت های قبل از ازدواج نمیفهمیم. در حالی که در طول زندگی ما باید با توسعه و بالا بردن مهارت هایی که لازمه ازدواج موفق می باشد، حمایت بشویم. ازدواج چیز فراتر از دوستیابی هست اما بیشتر ما اکثرا آن را با دوستیابی مقایسه کرده ایم در حالی که اینکار اشتباه بزرگی اسن. ازدواج دشوار است، اما زمانی که موفق بشوید بسیار شاد می خواهید شد. مزایای آن

از جماه همسر شاد، همسر خوشحال، اعتماد، احترام، ثبات، حمایت، عشق بی قید و شرط، رابطه جنسی بدور از گناه، همدم زندگی طولانی، دانشی هست که بدون سایه یک شک، وقتی هر کاری کی منید و نشده اید فردی وجود دارد که پشت شما هست.

برای ازدواج ما ۱۰ مهارت های عملی به شما ارائه داده ایم که به منظور موفقیت در ازدواج مورد نیاز هست.

ساختن، رشد دادن، قرض گرفتن آنها را ازدست ندید. شما باید هرکاری برای بدست آوردن این مهارت ها قبل از ازدواج انجام داده باشید.اگر شما در حال حاضر ازدواج کرده اید، باید بعضی از این مهارت ها را توسعه بدهید

 

salamatmag 2 25 300x150 مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی

 

چرا باید درباره مسائل جنسی صحبت کنیم؟

 

کم نیستند زوجینی که پس از ازدواج میفهمند در زمینه مسائل جنسی سوالات و مشکلات زیادی دارند. نمیدانند از چه کسی باید کمک بگیرند و یا بخاطر تابوهایی که در این زمینه موجود است ترجیح میدهند با کسی حرف نزنند.

 

اکثرا دیده میشود که افراد تجربه های خود را در اختیار بقیه قرار خواهند داد که خیلی وقتها این تجربه ها اطلاعات غلط و ناکافی را منتقل میکند.

 

میل جنسی در بین همه موجودات عالم مشترک هستند، با این تفاوت که در بین انسانها چگونگی بروز آن و منتج شدن به رفتارهای جنسی بعلاوه آمادگی قبلی به وضعیت روانی نیز بستگی داشته و بدون آمادگی روانی، برانگیختگی جنسی که اولین و تاثیر دارترین مرحله در رفتار جنسی هست شکل نخواهد یافت.

 

فعالیت جنسی و رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی زناشویی هست. نقش رابطه جنسی در تداوم و سلامت زندگی زناشویی روشن و آشکار هست. فعالیت جنسی در خانواده یک فرایند لذت بخش و آرام بخش هست. بسیاری از خانواده ها و زوجها بعد از آن احساس خوشایندی می کنند و از نظر روان شناختی رضایت لازم را پیدا کرده اند. در مواقع فشار روانی و تنش، فعالیت جنسی به زنان و مردان کمک کرده که به نحو شایسته با عوامل فشارزا مقابله بکنند و آن را از نابود بکنند یا تاثیرات مخرب آن را کم کنند.

 

امروزه یکی از علل های مهم در بروز مشکلات خانوادگی در جامعه ما نارضایتی زوجین از رابطه جنسی شان هست و عدم ارضای این میل طبیعی پایه خیلی از اختلافات زناشویی هست. در خانواده هایی که فعالیت جنسی رضایت بخش وجود نداشته با انواع مشکلات روبه رو خواهید شد.

 

برای اینکه بتوانید زنان را بهتر و راحت تر تحریک کنید باید با آلت تناسلی زنان آشنایی کامل داشته باشید شما مخاطبین عزیز می توانید با مراجعه به پست اشنایی با دستگاه تناسلی زنان کاملا با آلت تناسلی زنان و روش های تحریک آنها آشنا شوید

 

salamatmag 1 30 300x150 مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی

 

آموزش جنسی و اهمیت آن

 

هر شخصی با آموختن نكاتی دربا ه ی آناتومی و فیزیولوژی تولید مثل ، نگرشی  به آن پیدا کرده است و این نگرش بر رفتار جنسی آیند ه ی او اثر میگذارد از دیدگاه اسلامی، هدف از آموزش جنسی ایجاد نگرش های سالم و بیان اطلاعات صحیح درباره ی موضوعات جنسی هست و باید شامل آموزش هایی باشد كه به بهداشت روانی و سازگاری اجتماعی منجر شود و پیشامدهای ناشی از ناسازگاری اجتماعی ونابهنجاری های اخلاقی را به كمترین حد رساند

 

روابط جنسی شکل دهنده بخشی از ادراکات زوجین از همدیگر هست و ادراکات جنسی در بین زوجین ارتباط مثبت با رفتارهایی داشته که نگهدارنده و تداوم بخش ازدواج هست. پژوهش ها نشان داده است که صمیمیت جنسی با صمیمت عاطفی در ارتباط هست.

 

کیفیت رابطه جنسی تعیین میکند بسیاری از مشکلات ارتباطی هست فقدان ارتباط، روابط خصمانه و ناتوانی در آشکارسازی و مبادله عواطف، از مشخصه های زوجهایی هست که در روابط جنسی خود مشکل داشته اند.

 

دانش و نگرش ما نسبت به رابطه جنسی خواهد توانست در نحوه برآورده شدن یا سرکوب کردن این میل تاثیر فراوانی بزارد.

 

رضایت جنسی اگر به دلایلی برای یکی از همسران به وجود نیاید میتواند منبع مهمی برای ناسازگاری و احساس عدم خوشبختی بشود. چون در این بعد از سازگاری جنبه های محرمانه و خصوصی آن غالب هست و شرم و حیای اجتماعی اجازه بروز و ظهور احساسات و افکار مربوط به آن را به سادگی نداده است در صورت عدم وجود رضایت یا سازگاری در این زمینه، موضوع میتواند حالت حاد و پیچده ای به خود گرفته باشد.

نوشته مهارت های مورد نیاز در رابطه جنسی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.