وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۱ام تیر ۱۳۹۷

چه کار کنیم که در اولین رابطه جنسی درد کمتری بکشیم

salamatmag 1 64 300x150 راه هايی برای کاهش درد در اولين رابطه جنسی

 

در این مقاله در سلامت مگ به راه هايی برای کاهش درد در اولين رابطه جنسی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

بعضی از دختران جوان و تازه عروس ها از  برقراری نخستین رابطه جنسی واژینال میترسند و نگران درد ناشی از رابطه جنسی می باشند می خواهیم به بعضی از روش ها که به کم کردن دردهای مقاربتی کمک خواهد کرد اشاره بکنیم با ما همراه باشید تا با اساس کاهش درد در زمان اولین مقاربت جنسی واژینال  آشنا خواهید شد .

به طور عادی اولین رابطه جنسی خانم‌ها، یک تجربه دردناک هست و گاها خانم ها در اولین رابطه جنسی واژینال دچار خونریزی خواهند شد چون پرده بکارت اغلب زنان هنگام برقراری اولین رابطه جنسی واژینال پاره خواهد شد.

بعلاوه این رابطه جنسی واژینال، امکان دارد پرده بکارت بر اثر حرکت‌های ورزشی خاص یا استفاده از تامپون آسیب دیده باشد. پرده بکارت، بافت کوچک و نازکی از جنس بافت پوست هست که دهانه ورودی واژن را به طور کامل یا به طور نسبی پوشش داده است

 

 

روش اول با درد کمتر

 

واسه از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شده باشد و پوزیشن عادی زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی بکند.

این روش تحریک بسیاری را به وجود خواهد اورد که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.

در این روش بعد از عشق بازی و زمانی که قصد دخول داشته اید مرد باید همزمان با مالش سینه های خانوم با یک دست و تحریک کلیتوریس خانوم با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک بکند ولی پیش از اینکه به ارگاسم رسد دخول را انجام بدهد. یعنی وقتی که زن لذت زیادی احساس کرده است تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف بشود!!! و مرد دخول را انجام بدهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده بکنید و آرام آرام تحریک را اغاز کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.

البته هم زمان که مرد مشغول دخول هست زن با یک دست به مالش سینه های خود و با دست دیگر به تحریک کلیتوریس پردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش می یابد و حتی شاید احساسش نکرده باشد. از ژل سیمپلکس هم برای لیز کردن واژن و راحتی دخول میتوانید مصرف کنید .

 

برای بسیاری از زوج های جوان که زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند همیشه سوال است که نیازهای جنسی همسرشان چه چیزهایی است شما مخاطبین عزیز می توانید برای رسیدن به جواب این سوال به پست دانستنی هايی درباره نياز جنسی زوجين مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

روش دوم  با بی حسی و بدون درد

 

در این روش زن لذتی از طریق دخول احساس نمیکند!

در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، اقا باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس شدن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده بکند. و بعد دخول صورت گیرد که به همین دیل بیحسی دردی احساس نمیشود. و نیز مرد از کاندوم استفاده میکند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده بشود. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر خواهد شد پس باید چند دقیقه پیش دخول اینکار صورت گیرد و روی ورودی دهانه واژن باید زده شده باشد

 

salamatmag 2 58 300x150 راه هايی برای کاهش درد در اولين رابطه جنسی

 

رشته های عصبی در پرده اندک می باشند و به همین علت در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد هست. عمل پاره شدن پرده بهتر هست در زمانی که بدن آرام بشود و هیچ اضطراب و خستگی نداشته باشد، انجام بشود.

در نتیجه نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نخواهد شد.

خانم ها صحیح است قبل از نزدیکی برای با خبر شدن از نوع پرده شان به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده باشند چون امکان دارد در بعضی از موارد، پرده بسیار ضخیم بوده باشد که برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد هنگام ارتباط جنسی جلوگیری بشود. این شیوه را بریدن پرده خواهند نامید.

 

حین اولین نزدیکی، پرده بکارت در چند جهت پاره و به چند قطعه تقسیم خواهد شد. اغلب تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا اورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود داشته است.

در صورت تنگی دهانه واژن، صحیح است از کرم و ژله ای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده مصرف بکنید. ضمن اینکه تحریک زن و خروج ترشحات از دهانه واژن، باعث نرم شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی خواهد شد.

گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نشده است و هر بار قسمتی از آن پاره خواهد شد و کمی خون ریزی میشود.

و نیز باید بدانیم که بدون پارگی پرده، اسپرم ریخته میشود روی آن می تواند موجب بارداری بشود، زیرا اسپرم خواهد توانست از سوراخ پرده حرکت بکند و به طرف تخمک زن برود و باعث بارداری بشود. در این موارد زن با پرده سالم باردار شده است.

ورزش هایی مثل سوارکاری، دو، پرش و شنا هیچ وقت باعث پاره شدن پرده دختر نخواهد شد مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط بکند و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت بکند و موجب پارگی آن بشود

 

به هرنوع فعالیت زناشویی که همراه با درد بوده است، دیسپارونیا یا فعالیت زناشویی دردناک گفته میشود.درد امکان دارد با اولین نزدیکی رخ دهد که به آن اولیه خواهند گفت و یا ثانویه می باشد یعنی یک خانمی‌سال‌ها از زندگی زناشویی‌اش خواهد گذشت و در سنین میانسالی دچار این دردها ‌بشود.برای تشخیص مشکل اصلی، نوع درد هم مهم هست.گاهی امکان دارد خانمی بگوید پیش از اینکه فرآیند فعالیت زناشویی شروع بشود، درد شروع خواهد شد و یا برخی بیمارها حتی وقتی به آنها نزدیک هم نمیشود، احساس درد خواهند کرد.شدت درد هم فرق خواهد کرد.گاهی چند روز اول بعد از ازدواج شکایت شروع خواهد شد و بعد کم‌کم و یا با درمان‌های خیلی ساده حل میشود اما گاهی ممکن دارد درد آن چنان شدید بوده باشد که اقدامات تخصصی‌تر را لازم داشته است.

نوشته راه هايی برای کاهش درد در اولين رابطه جنسی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.