وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۲۷ام خرداد ۱۳۹۷

آیا استفاده از اسپری و ژل تاخیری سبب نازایی و بیماری می شود ؟

salamatmag 2 43 300x150 عوارض استفاده از اسپری و ژل تاخيری

 

در این مقاله در سلامت مگ به عوارض استفاده از اسپری و ژل تاخيری می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

یکی از روش هایی که برای افزایش رسیدن به انزال و افزایش رفتن میل جنسی در اقایان قرار می گیرد و مشهور است استفاده از ژل یا اسپری ها تاخیری بوده است که این مواد نیز به علت عوارضی که به همراه داشته راه حل مناسبی برای افزایش میل جنسی در مردان نیست.

متاسفانه زود انزالی یکی از موضوعات بسیار شایع ودغدغه بیشتر مردان می باشد

میشود گفت ۹۰ درصد مردان از انزال زودرس و یا انزالی که حتی زودرس نیت ولی از نظر خود شخص زودتر از چیزی که می خواست رخ داده است رنج برده اند .

در بیشتر موارد بعد از ازدواج این مشکل حل شده ولی افرادی می باشند که عجله دارند و تحمل گذشت زمان را نداشته و این رو به سراغ درمان های مقطعی خواهد رفت  که حساسیت آلت تناسلی را کاهش میدهد و انزال دیرتر اتفاق می افتد مثل اسپری ها و ژل ها و کاندوم های تاخیری

 

 

یکی دیگر از راههای خودداری از انزال زودرس استفاده از کاندوم هست.کاندوم یکی از روش های پیشگیری از حاملگی می باشد که از منتقل شدن بیماریهای جنسی بویژه ایدز وسوزاک هم جلوگیری به عمل می اورد.به دلیل پوشش پلاستیکی کاندوم آلت تناسلی کمتر تحریک میشود و زمان انزال طولانی تر خواهد شد.عده ای حتی ترجیح خواهند داد برای طولانی ترشدن زمان رسیدن به ارگاسم ازدو کاندوم بروی هم استفاده بکنند.به تازگی” نوعی کاندوم توسط شرکت viagra تولید و در ایران نیز توزیع شده است که دارای مواد بی حسی وتاخیری است و مانع انزال زود رس خواهد شد.

 

بهرحال استفاده از کاندوم تا حد زیادی به سلیقه طرفین بستگی خواهد داشت.

چون اغلب زوج ها معتقدند استفاده از کاندوم لذت یک نزدیکی طبیعی را از بین برده و آنرا پلاستیکی وبی احساس خواهد کرد! بیاد داشته باشید که هنگام استفاده از کاندوم ازمواد روغنی مانند وازلین استفاده نکرده باشید چون احتمال پارگی آن وجود دارد وخطر حاملگی ویا انتقال بیماری های جنسی مخصوصا ایدز را بدنبال داشته است.

یکی از راههایی که اخیرا خیلی مورد استفاده قرار گرفته است استفاده از داروهای بی حسی بوده.کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده وبه فرم های گوناگون مثل اسپری، کرم، ژل دربازار وجود داشته است.این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع از منتقل شدن تحریک حسی از اعصاب ناحیه آلت میشود و درنتیجه زمان رسیدن به انزال بالا میرود.باید توجه داشت که استفاده از مواد بی حسی شمشیر دو لبه می باشد واستفاده زیاد و نادرست از آنها میتواند عواقب خطرناکی به همراه داشته باشد

 

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که روش صحیح استفاده از کاندوم چگونه است شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست آموزش صحیح استفاده از کاندوم مراجعه کنید

 

فواید اسپری تاخیری

 

 

روشی بسیار آسان

 

استفاده از کرم های تاخیری و ژل های تاخیری سریعترین و ساده ترین روش مقابله با زود انزالی هست. تنها کاری که شما نیاز دارید انجام بدهید بکار بردن مقداری از آن قبل از رابطه جنسی می باشد، سپس بعد از چند دقیقه (حدودا ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) خوب بشورید. حال همه چیز اماده است.

 

salamatmag 1 49 300x150 عوارض استفاده از اسپری و ژل تاخيری

 

استفاده از ژل تاخیری در صورت نیاز

 

کرم و یا اسپری تاخیری را باید قبل از رابطه جنسی مصرف بکنید. در این صورت اگر شما تعداد دفعات ارتباط جنسی تان کم و مستمر نبوده، نگرانی ای بابت بقیع روش های درمان زود انزالی که اثر لحظه ای نداشته و به مرور زمان تاثیر گذار میشوند را نخواهید داشت. این خصوصیت بارزیست که کرم و اسپری تاخیری نسبت به دیگر روش های درمانی داشته است

 

 

قطع کردن تحریک جنسی هنگام ارضا شدن

 

برای درمان انزال زودرس راه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها «squeezing techniqu» هست.دراین روش آلت شما به وسیله خودتان یا شریک جنسی تان بوسیله دست تحریک شده ولی به محض این که خواستیدبه انزال برسید,سریع تحریک را قطع کرده وتوسط دوانگشت شست واشاره زیر‌آلت تناسلی «درست محل ختنه‌ درپایین گلانس» را فشار داده اید وتا بیست شمارش میکنید.

این فشار باعث میشود تا ازرسیدن به ارگاسم خارج شده وبتوانید مجددا به تحریک جنسی ادامه بدهید.بعدازچندبار تکرار می توانید دربارپنجم به تحریک ادامه داده وانزال را تجربه کنید. کم کم زمان و با تکرار این تمرین دریک دوره دست کم دو ماهه بدن شما یاد میگیردکه هنگام فعالیت جنسی دیرتر به ارگاسم رسد و دشوار شما بر طرف میشود.

 

 

روش پیشگیری از انزال زودرس start & stop

 

یکی از راه کار های کارساز برای رهایی از انزال زود رس روش «start & stop» اسم دارد.در این روش شما به فعالیت جنسی می پردازید و بعداز آنکه تحریک شما به حداکثر برسد و درست پیش از آنکه ارگاسم بشوید, دست از فعالیت برداشته وبرای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام ندهید

هر چند در ابتدا امکان دارد دشوار به نظر برسد ولی ارام ارام زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند میشوید.یکی از برترین راههای انجام این روش ان هست که در ابتدا از روش ۴ به ۱ شروع وبعد به تدریج آنرا بالا برده و به ۹ به ۱ رسانده باشید.

نوشته عوارض استفاده از اسپری و ژل تاخيری اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.