وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۲۷ام خرداد ۱۳۹۷

گیاهانی که سبب دیر انزالی می شوند

salamatmag 2 42 300x150 تقويت قوای جنسى‏ با گياهان دارويی

 

در این مقاله در سلامت مگ به تقويت قوای جنسى‏ با گياهان دارويی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

قش تغذیه بر تقویت قوای جنسی

 

تغذیه اصل موثر و ثابت بوده است در عملکرد تمام اعضای بدن دارد که این مسئله شامل باروری و تقویت قوای جنسی نیز خواهد شد. بسیاری از گیاهان باعث افزایش و تقویت قوای جنسی شده اند که در این مقاله مهمترین آنها را نام میبریم.

عوامل موثر بر کاهش یا تقویت قوای جنسی

علت های گوناگون‌ از جمله مسایل روحی روانی، نوع تغذیه، تحرک، شرایط آب‌ و هوایی، سن، خیلی از داروها و بعضی از بیماری‌ها قادر هستند در کاهش یا افزایش و تقویت میل جنسی در مردان و زنان اثر گذار باشند. بسیاری از گیاهان نیز با توجه به مواد موجود در آنها خواهند توانست برای کاهش یا تقویت میل جنسی موثر بوده باشند.

البته قدرت گیاهان از این نظر یکسان نبوده است و مواد موثر و میزان مصرف آنها در کاهش یا تقویت میل جنسی دخالت داشته است

 

 

دو گیاه تقویت کننده میل جنسی

 

عوامل گوناگونی از جمله مسايل روحي رواني، نوع تغذيه، تحرك، شرايط آب‌وهوايي، سن، بسياري از داروها و برخی از بيماري‌ها مي‌توانند در کم شدن يا افزايش ميل جنسي در مردان و زنان تاثيرگذارظاهر شوند. بسياري از گياهان نيز با توجه به مواد موجود در آنها قادر هستند براي كاهش يا افزايش اين ميل موثر بوده باشند…

البته قدرت گياهان از اين نظر يكسان نبوده است و مواد موثر و ميزان مصرف آنها در اين اثر دخالت داشته است. در اين مقاله به چند گياه افزايش‌دهنده ميل جنسي در اقایان و خانوم ها و يك داروي گياهي كه فقط در خانم‌ها باعث افزايش ميل‌جنسي و برطرف‌كردن بي‌ميلي و سردمزاجي مي‌شود، اشاره خواهیم?کرد.

 

salamatmag 3 35 300x150 تقويت قوای جنسى‏ با گياهان دارويی

 

دارچـيـن

 

دارچين پوست درختي بسيار معطر هست. دارچين را از زمان‌هاي قديم به عنوان دارو و غذا استفاده می کنند و در حال حاضر از پرمصرف‌ترين ادويه‌هاي معطر جهان هست. خواص مهم دارچين شامل آثار ضددرد، ضدميكروب، ضدتهوع، ضداسهال، ضدهيستامين، کم کننده فشارخون، كاهش‌دهنده چربي خون، محرك و مقوي معده و چند اثر ارزنده ديگر هست. يكي از خواص دارچين به دليل طبيعت گرم آن، افزايش‌دهنده قواي جنسي می باشد. دارچين به صورت پودر مي‌تواند به اشكال مختلف مصرف بشود.

مقدار مصرف عادی و بدون ضرر آن تا ۴ گرم در روز هست و بهتر می باشد در ۲ يا ۳ نوبت استفاده کنید. مصرف مقدار زياد آن باعث بي‌خوابي و حركت تند قلب شده است. پودر دارچين را بايد در ظروف شيشه‌اي رنگي يا فلزي نگهداري بکنید و در آنها را محكم بست تا رايحه آن از میان نرود. و نیز بايد آن را از محل گرم و نور آفتاب حفظ بکنید چون باعث کم شدن و تخريب رايحه آن میشود و از آثار آن کاهش میابد.

 

شاید برای شما سوال به وجود آمده باشد که چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگ تر کرد برای این کار راه های متفاوتی وجود دارد شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره این راه ها به پست راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مراجعه کنید

 

salamatmag 1 48 300x150 تقويت قوای جنسى‏ با گياهان دارويی

 

زنـجبـيـل

 

زنجفيل يا زنجبيل ريزوم نوعي ريشه‌ گياهي هست كه به‌صورت متورم و گره‌دار می باشد. زنجفيل به دو شكل تازه و خشك در بازار موجود است و بعضا نوع خشك آن را آسياب و پودر کرده اند. زنجفيل طبيعت گرمي داشته و مزه آن تند و سوزاننده هست و داراي رايحه‌اي قوي و خوش‌بو می باشد. زنجفيل از قديم به‌ ویژه در نواحي شرقي دنيا به‌وفور به‌عنوان معطركننده غذاها، داروها و به عنوان يك گياه دارويي مهم استفاده شده است و امروزه يكي از پرمصرف‌ترين گياهان دارويي و غذايي هست. آثار مهم زنجفيل شامل خاصيت ضدتهوع و استفراغ قوي، ضداكسيدان و ضدسرطان، کم کننده چسبندگي پلاكت‌ها (رقيق‌كردن خون)، هضم‌كننده، محرك و مغذي معده، ضدميكروب، كاهش‌دهنده كلسترول، معرق، صفراآور و چند اثر مهم ديگر می باشد.

يكي از آثار زنجفيل، بالا رفتن قواي جنسي هست. مصرف زنجفيل، تا روزي ۳ گرم بلامانع هست كه مي‌توان آن را در ۲ يا ۳ نوبت مصرف کنید. مصرف بيش از حد زنجفيل باعث تحريك مخاط‌ها خواهد شد و امکان دارد به روده و معده آسيب رساند. اشخاصی كه داروهاي قلبي و ضدانعقاد خون مصرف کرده اند بايد با احتياط از زنجفيل استفاده بكنند. به تازگي يك محصول استاندارد و صنعتي به نام قطره «آرومين» از زنجفيل به بازار ارائه میشود كه در داروخانه‌ها موجود هست و بدون نسخه در اختيار مصرف‌كنندگان قرار بگیرد. اين قطره را مي‌توان روزي ۱ تا ۳ نوبت و هر نوبت ۴۰ قطره در آب يا مايعات ديگر رقيق و مصرف میکند. و نیز مي‌توان آن را در چاي يا غذا هم مورد استفاده قرار بدهید

 

فلفل‌سبز گياهي می باشد كه از ميوه‌هاي آن استفاده شده است. فلفل قرمز نيز همين گياه و ميوه هست كه با گذشت زمان و پس از رسيدن كامل فلفل‌سبز تغيير رنگ مي‌دهد و كم‌كم قرمز خواهد شد. فلفل از ادويه‌هاي تند بسيار پرمصرف‌ دنیا می باشد كه نقش مهمي در تغذيه داشته و مخصوصا در قسمت‌هاي شرقي جهان مورداستفاده قرار گرفته است. به غير از مصرف خوراكي، داروهايي نظير شمع‌هاي طبي و پمادهايي از فلفل تهيه شده است كه به عنوان ضددردهاي اسكلتي مصرف زيادي داشته است.

مهم‌ترين آثاري كه تا حالا در مورد فلفل مطالعه و به اثبات رسيده هست شامل آثار ضددرد، رقيق‌كننده خون‌ (افرادي كه خونشان غليظ است)، ضدميكروب، ضدسرطان، آنتي‌اكسيدان، ضدنفخ و اسپاسم، ضدتب، محرك گردش خون، معرق، محرك و مقوي معده، هضم‌كننده غذا، اشتهاآور، کم کننده چربي خون و آثار ديگر هست. با توجه به طبيعت گرم قابل‌توجه، فلفل داراي تاثیر افزايش قواي جنسي می باشد و جزو ادويه‌‌هاي محرك حساب میشود. مصرف فلفل درحد خوراكي بدون عارضه هست و فقط امکان دارد بعضي‌ها به آن حساسيت داشته اند. مصرف بيش از اندازه فلفل امکان دارد باعث التهابات غشاي مخاطي روده و معده میشود.

نوشته تقويت قوای جنسى‏ با گياهان دارويی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.