وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۲۶ام خرداد ۱۳۹۷

چگونه آلت تناسلی را بزرگ کنیم ؟

salamatmag 1 45 300x150 راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

در این مقاله در سلامت مگ به راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

اکنون خیلی از مردان در فکر بزرگ تر کردن آلت تناسلی خود می باشند و در همه ی زمینه ها به دنبال راهکاری برای رسیدن به این هدف خود می باشند. چه در زمینه ی دارو درمانی و چه در زمینه ی گیاه درمانی، راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی ارائه شده هست. اما در اکثر مواقع آن نتیجه ای را که انتظار دارند، نخواهند دید. بعضا در نهایت به فکر جراحی آلت تناسلی خود افتاده اند. آیا واقعا می شود آلت تناسلی را با جراحی بزرگ بکنیم؟

روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی به منظور بالا رفتن اندازه سیلندرهای آلت یا تحریک کلاله جریان خون برای افزایش سفتی آن طراحی شده می باشد.

بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی گفته شده که برای زیاد شدن قطر، طول یا سفت شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی انسانی انجام میشود.

 

 

روش جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

هنوز روش استانداردی که مورد قبول و پذیرش همه جراحان می باشد وجود نداشته و علت آن عوارض زیاد جراحی و اثربخشی کم ان می باشد. هم اکنون رایج ترین و کم عارضه ترین روش برای زیاد شدن طول آلت تناسلی، قطع لیگمان ساسپنسوری هست. در این روش حدود ۲ سانت به سایز آلت افزوده خواهد شد

 

salamatmag 3 33 300x150 راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

عمل افزایش طول آلت

 

جراح برای زیاد شدن طول آلت با ایجاد کردن برشی در قسمت پایین شکم رباط‌های پایه آلت را قطع کرده و این رباط‌ها بلند شدن طبیعی آلت تناسلی را ممکن خواهد کرد. سپس بافت بین استخوان شرمگاهی و آلت بلند شده قرار شده است.

جراح برش‌های طویل پیچیده‌ای را مثل V-Y پلاستی، Z پلاستی، M پلاستی و حتی ZZ پلاستی ایجاد کرده که همگی با توجه به شکل برش نامگذاری میشوند که جراح روی کشاله ران کشیده اند یا رویکرد محاظفه کارانه‌تری را برای به وجود اوردن برش با چاقوی جراحی انتخاب می کنند. یک مثال از این برش‌های محاظفه کارانه برشی عرضی به طول یک اینچ هست که به طریق افقی دقیقاً بالای پایه آلت ایجاد شده است. جای زخم ناشی از برش عرضی به اندازه برش‌های ذکر شده نمی باشد.

مدت زمان عمل بزرگ کردن آلت به مورد خاص هر بیمار بستگی داشته و حدود چهار ساعت طول کشیده است.

 

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد برای اینکه بتوانیم زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم طول آلت تناسلی باید چه قدر باشد شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به جواب این سوال می توانید به پست اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل گنید

 

پس از جراحی

 

به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی سوندی در بدن بیمار قرار می گیرد که داروی بی‌حسی را در ناحیه جراحی آزاد کرده است تا بیمار راحت‌تر بوده باشد. علاوه بر این بیمار در این مدت دارو برای جلوگیری از نعوظ دریافت کرده است تا گرفت‌ها (پیوندها) و بخیه‌ها از جا درنیایند. از بیمار خواسته شده است تا ۶ ماه بعد از جراحی از سیگار کشیدن و استعمال دخانیات پرهیز کند.

آلت پس از عمل قطور کردن بسیار قرمز و متورم خواهد شد. دوران بهبود نیز بیش از ۶ هفته زمان میبرد.

زخم کوچکی پس از عمل بلند کردن آلت روی پایه شکم باقی مانده است که تنها اثر انجام جراحی هست. این زخم نیز به سرعت التیام خواهد یافت. آلت و کیسه بیضه پس از عمل افزایش طول آلت متورم هست و فرو نشستن ورم مدتی وقت خواهد برد.

 

 

مراقبت پس از عمل

 

بعد از عمل جراحی بزرگ کردن آلت از بیماران خواسته شده است تا به مدت حداقل ۶ هفته رابطه جنسی بر قرار نکنند. اگر بیمار به دقت توصیه‌های مربوط به مراقبت بعد از عمل، از جمله دو هفته استراحت مطلق، را رعایت بکند، دوران بهبود در اغلب موارد دردناک نخواهد بود است. پانسمان پس از یک هفته برداشته شده است و بخیه‌ها نیز چون از نوع جذبی هست نیازی به کشیدن نداشته. بیماران اصولا فعالیت‌های طبیعی روزمره را پس از ۴ تا ۶ هفته ازسرخواهند گرفت، اگرچه برگشتن بافت به حالت طبیعی ۹ تا ۱۸ ماه زمان نیاز دارد.

 

بیماران امکان دارد ناراحتی مختصری را در دوران بهبود تجربه مکنند، اما کوچکترین دردی حس نخواهند شد. در هر حال مسکن خوراکی برای آرام کردن درد توسط دکتر تجویز می‌شود.

بیمار می‌تواند دستشویی برود و بنشیند و غذا میل کند، اما به غیر از این موارد اجازه حرکت نداشته و باید به پشت دراز کشد. به بیماران توصیه شده که تخت را با گذاشتن دو کتاب قطور زیر پایه‌های پایین تخت بالا ببرند تا سر کمی پایین‌تر از بدن قرار گیرد و به این ترتیب ورم بیشتر نشده باشد.

ورم شدید اجازه نداده است خون کافی به پوست آلت رسد و در نتیجه با مرگ پوست و از نابود شدن پوست بدنه اندام تناسلی روبرو خواهیم شد. اما اگر بیمار در حالت درازکش قرار گرفته باشد، این مشکل پیش نخواهد امد. اما اگر این عارضه پیش اید، می‌توان آن را با جراحی اصلاح بکنیم.

بیمار پس از گذشت دو هفته خواهد توانست حرکت کردن را کم کم در هفته سوم شروع بکند. البته انجام هرگونه فعالیت شدید بدنی (باشگاه رفتن، دویدن و …)، رابطه جنسی از هر نوع و بلند کردن اشیاء سنگین‌تر از نیم کیلو تا شش هفته پس از جراحی اساسا ممنوع هست

 

salamatmag 2 39 300x150 راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

علت سایزهای مختلف آلت تناسلی مردانه چیست

 

علت های زیادی از جمله ارث محیط و تغذیه و سلامتی سیستم هورمونی بدن و عوامل ناشناخته در ساختن اندازه آلت دخیل می باشد. اندازه آلت تناسلی مانند قد اشخاص مختلف و گوناگون هست و لذا:

هیچ کس نباید با دیگری خود را قیاس کند

اگر اندازه آلت مانند قد در حالت طبیعی بوده است نیاز به اقدامات درمانی نداشته

 

منشاء بیشتر نگرانی جوانانی که از کوچکی آلت ناراضی می باشند دیدن فیلم های پورن هست که در اینجا صادقانه عرض می کنم که آنها مانند فیلم های دیگر ساختگی و انتخاب شده اند افراد خاص می باشند و لذا نباید با آنها خود را مقایسه بکنید.

آیا راهی برای جلوگیری از کوچک ماندن آلت تناسلی وجود دارد؟

بله، درمان فقط قبل از بلوغ موثر هست. والدینی که از کوچکی آلت تناسلی پسر خود نگران می باشند باید قبل از بلوغ به دکتر مراجعه و تحت بررسی قرار گیرند و در صورت لزوم هورمون درمانی مناسب جهت بالا رفتن آلت تناسلی قبل از بلوغ شروع بشود.

 

 

آلت دفن شده چیست

 

اکنون آلت دفن شده یکی از رایج ترین علت مراجعه بیمارانی هست که از کوچکی الت تناسلی شاکی می باشند. در آن ها بعلت تجمع چربی زیاد در ناحیه پوستی، آلت مانند کوه یخی در میان چربی ها مخفی شده  و چون صحیح این هست که قطعی ترین روش درمان کم شدن و از بین رفتن چربی های اضافی هست.

نوشته راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.