وی هرت ایت عکس

  • تاریخ : ۳۰ام تیر ۱۳۹۷

روش هایی که می توان با آن صورت خود را چاق کرد

 

salamatmag 2 44 300x150 راه هايی برای چاقی صورت

 

در این مقاله در سلامت مگ به راه هايی برای چاقی صورت می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

لاغر شدن صورت یکی از رایج ترین مشکلاتی هست که بیشتر مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبه رو می باشند و برای درمان آن تلاش کرده اند. آیا شما راهی برای این مشکل شایع پیدا کرده اید ؟ با ما در این بخش از سلامت نمناک همراه باشید تا با راههای طبیعی چاق شدن صورت آشنا بشوید و بدون اینکه از راه های تزریقی و دارویی پرخطراستفاده بکنید به زیبایی و چاقی طبیعی صورت رسیده باشند

 

خیلی از ما با کوچک ترین تغییر دربرنامه و رژیم غذایی مان با لاغری صورت رو به رو خواهیم شد به طور کلی لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی می باشد که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد.لازم است تمرینات سنگین ورزشی را از نو شروع کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن جذابیت و زیبایی صورت مان را از دست بدهیم و صورتمان لاغر بشود.

 

در طب مدرن شیوه هایی مانند تزریق ژل و بوتاکس برای چاق شدن صورت وجود داشته است ،اما ما به شما پیشنهاد خواهیم کرد به جای استفاده از این شیوه ها ی خطرناک پرداخت هزینه های هنگفت ، به توصیه درمانگران طب سنتی و نسخه های گیاهی و طبیعی آنها عمل بکنید تا بدون عارضه و نگرانی صورت پر و زیبایی داشته اید.

 

پر شدن صورت به روش طب سنتی

خیارخواص خیلی برای لطافت پوست و آبرسانی به سلول های سطحی پوست داشته است و استفاده موضعی و خوراکی از این میوه خواهد توانست به آبرسانی سلول های پوستی کمک خواهد کرد. برای اثر اغلب این میوه از ماسک آن استفاده بکنید به این ترتیب خواهید توانست در عرض ۲ هفته با آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت تان کمک بکنید

 

salamatmag 1 55 300x246 راه هايی برای چاقی صورت

 

گونه چاق خواهید توانست به شما یک چهره کامل را بدهد که خواهید توانست به طرز چشمگیری به قشنگی چهره شما بی افزاید . اگر شما مشکل افتادگی پوست داشته اند ؛ گونه های چاق تر خواهند توانست آنها را درمان بکنند و برای جوانتر به نظر رسیدن ظاهر شما مفید می باشد . در سنین کمتر صورت به دلیل چاقی زیرپوستی طبیعی تر به نظر خواهد رسید ، با بالا رفتن سن چربی زیر پوستی از میان رود و ظاهر آن قدیمی تر خواهد شد .

 

اگر سعی کیند چاقی صورت و گونه هایتان را بیشتر بکنید ، لزوماً به معنی انباشتن چربی اضافه بر روی صورت و بدن شما نبوده است . با پیگیری بعضی روشهای تاثیر گذار و رژیم غذایی مناسب خواهید توانست گونه های شاداب تر و صورت چاق تری داشته باشید . گونه های چاق خواهند توانست ویژگی و برجستگی های صورت شما را بهتر نمایان بکنند ؛ بدین علت اگر شما به دنبال اضافه کردن چربی و چاق شدن صورت بدون زیر چاقوی جراحی رفتن و تزریق ژل می باشید ، در این مطلب روش هایی طبیعی ارائه خواهند شد که به شما کمک می کنند فقط در یک هفته به چاقی گونه و چاقی صورت خود را بدست اورید .

 

پیش از اینکه با روش های طبیعی شروع به چاق کردن صورت و گونه ها بکنیم ، باید اضافه بکنیم که یک رژیم غنی از کربوهیدرات ها با مقدار کافی از مواد مغذی دیگر قادر است به شما کمک بکند پوستی سالم تر و صورت چاق تر و قشنگ تری داشته باشید . در حقیقت پیش شرطی هست که اثر بخشی تمامی فرایند های دیگر را به خود وابسته خواهند کرد .

 

این رژیم غذایی شامل مقدار بسیاری از برنج و نان همراه با برگ سبزیجات ، میوه ها و فیبرهای رژیمی در برنامه روزانه غذایی خواهد شد . در این رژیم غذایی سیگار کشیدن و نوشیدن مایعات الکلی را متوقف بکنید و روزانه مقدار کافی آب استفاده بکند

خیار به علا بافتی که داشته است در گروه میوه های پرآب تلقی خواهد شد که خواص زیادی برای تلطیف پوست و آبرسانی به سلول های سطحی پوست داشته است. استفاده موضعی و خوراکی از این میوه خواهد توانست به بهبود آبرسانی سلول های پوستی کمک بکند به خصوص اگر از ماسک تهیه شده باشد از این میوه به صورت موضعی در ناحیه صورت استفاده بکنید. به این ترتیب قادر هستید در عرض ۲ هفته با آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت تان کمک میکند. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار بهتر هست این میوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود گذاشته باشید. بعلاوه این می توانید از گلاب مرغوب نیز برای این کار استفاده بکنید. تنها کافی هست که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید. این کار را ۲۰ دقیقه و هفته ای سه بار انجام بدهیم.

 

salamatmag 1 1 300x203 راه هايی برای چاقی صورت

 

خیار به علت بافتی که داشته است در گروه میوه‌های پرآب تلقی می‌شود که خواص خیلی برای تلطیف پوست و آبرسانی به سلول‌های سطحی پوست داشته است. استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می‌تواند به بهبود آبرسانی سلول‌های پوستی کمک بکند به ویژه اگر از ماسک تهیه شده باشد از این میوه به صورت موضعی در ناحیه صورت استفاده بکنید. به این صورت می‌توانید در عرض ۲ هفته با آبرسانی به سلول‌های پوست و بالا رفتن آب میان‌بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت‌تان کمک بکنید. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار بهتر است این میوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود گذاشته باشید. در نتیجه این می‌توانید از گلاب مرغوب نیز برای این‌ کار استفاده بکنید. تنها لازم است که گلاب را روی پوست صورت کمپرس بکنید. این کار را ۲۰ دقیقه و هفته‌ای سه بار انجام بدهید.

 

 

آب میان‌بافتی را زیاد کنید

 

یکی از نکاتی که شاید خیلی از ما ساده از کنار آن گذشته ایم نوشیدن آب در طول روز هست. بعضی از ما به خیال آنکه روزانه ۳ تا ۴ فنجان چای می خوریم تصور کرده ایم که آب مورد نیاز بدن‌مان را نیز دریافت میکنیم درحالی که هیچ یک از مایعات و نوشیدنی‌ها نخواهد توانست جای آب را بگیرد و تاثیر معجزه‌گری که آب روی پوست و چاقی صورت دارد را جبران بکند. نوشیدن آب به خصوص در شرایطی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی می باشید بیشتر معنا پیدا خواهد کرد زیرا اصولا مردان و زنانی که تمرینات ورزشی پیوسته و منظمی دارند با لاغری صورت روبرو می‌شوند و بعد از مدتی احساس خواهند کرد که زیبایی اولیه صورت‌شان از بین رفته هست. در حالی که نوشیدن مقدار مناسب آب قادر است آب میان بافتی سلول‌های صورت را تامین و به این ترتیب به چاق‌تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک بکند.

 

نوشته راه هايی برای چاقی صورت اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.